Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Červen 2008

Pátek,sobota,neděle :-)

22. června 2008 v 8:40 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
V pátek jsme měli to vystoupení,jak už jsem psala.Ulila jsem se z odpoledka a 14:15 nám jel autobus . Zpívali jsme na Mezinárodním folklorním festivalu. Všichni jsme věděli,že to musíme zaspívat suprově,ale když nás hodně chybělo,tak to stálo za nic. Ve třetím hlase byla jen jedna holka,proto jsme si nemohli dovolit tříhlasé písničky. Mno dopadlo to ´tak,že jsme zpívali jednohlasé písničky a jednu dvouhlasou. U te dvouhlasé měly být solička (já jsem měla zpívat taky),ale protože chybělo dost solistek,muselo se to zrušit. Mno prostě to bylo o ničem

Včera měla moje ségra soutěž v latinsko-amerických tanců. Naše škola vyhrála,a to rovnou dvakrát. První stupeň (kde tančila Vája) vyhráli třetí místo a druhý stupeň dokonce první.

Máme dobré žáky,že?

Odpoledne jsme jeli k babi.

Dneska jsem vstala v pul sedmé,četla jsem si,posnídala a utíkala se psem. Odpoledne asi pujdu na kolobku.....♥Kája♥

Infoška

19. června 2008 v 13:09 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
Máme infošku.

Blbloučký den

10. června 2008 v 12:04 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
Ahoj lidičky. Dneska se mi zdá,že je extra blboučký den.

První hodinku jsme psali z čejáku. Byly jen tři listy a bylo to lehoučké,takže jsem poslední čtvrthodinu neměla co dělat a nudila jsem se.

V ájině jsme opakovali na písemku a zpívali nějakou přihlouplou písničku. Ach jo,strašně se mi to vleklo...

Matika-tato hodina mě přivedla k šílenství. Učitelka znamkovala model krychle,co jsme měli udělat a to strašně dlouho trvalo. Pak jsme měli počítet dva příklady,bylo to lehké (až na dva převody) a pak jsem se nudila tak strašně,že jsem si prupiskou uplně zamodřila ruku.

O fyzice raději pomlčím.

Teď jsme byli na obědě (byl dobrý) a máme volnoou hodinu. Tak jsme se s holkama vydaly do informatiky jestli je tam volno-a bylo,tak tady jsme a já si píšu tento článek.

Po volne budeme mít SSP a protože je učitelka nemocná,budeme mít sulpl,celkem supr učitelku,která nam na supl většinou čte pěkné pohádky. Tak to (doufám) půjde přežít.

Po škole pujdu do knihovny. Byla jsem tam včera,.ale tu knihu už jsem přečetla a tak musím pro další.

Kája

Školní výlet

1. června 2008 v 7:46 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
26.5. jsme jeli na šk. výlet.

Tak 7:10 jsme měli být na nádraži. Učitelka: Já tam budu prvním,musím koupit lístky Ale haha,přišla skoro poslední.

Potom jsme jeli do Frenštátu p. Radhoštěm. Potom jsme čekali na autobus a odjeli do Tarzanie, kde to bylo SUPER! Takové supr prulisky,tyjo!

Tarmpolka byla tež supr,až na to že stala 20 kč.


Aguapark: No na to byla trochu zima,takže jsem hned promrzla a utíkala se oblect. Ale jinak bezva výlet.(Původně jsem měla napsaný dlouhý článek, ale moje úžasné kamarádky se mi vloupaly na blog a smazaly mi ho.)