Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Říjen 2008

Pohádkový les

27. října 2008 v 9:45 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
Včera jsme udělali pro děti ze zdejšího sídliště pohádkový les.

V lese se to nekonalo, protože les je trošku dál, než by maminky dovolily. Nevadí, i tady se dá vymyslet dost dobrých věcí.
Děti čekalo celkem sedm stanovišť, setkaly se třeba s ježibabou, vodníkem, s Jeníčkem a Mařenkou a dokonce přišel i Spiderman. Já jsem hrála princeznu Koloběžku. Oblíkla jsem si šaty. dala na hlavu korunku a vzala koloběžku... Já vím že princezna Koloběžka vypadá trošku jinak, ale všchni mě poznali.

U každé postavy dostaly nějaký úkol a za úkol malou nápovědu jak se dostat k pokladu. Když nakonci dali indicie dohromady, přišli všichni na to, že poklad je zahrabaný v písku. Šli teda k pískovišti a kopali..... Vyhrabali krabici a v krabici bonbony.

3. světová válka

26. října 2008 v 9:35 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
Včera byl vážně boží den. Venku jsme se zase (po dlouhé doubě) sešli zase skoro všichni z našeho bloku-a to je výkon,protože zakhle jsme se letos asi ještě nesešli. No a kluci z druhého konce sídliště nám vyhlásili 3.světovou válku. No,tak jsme se trochu nechali unýst...

Tak byla sranda. A potom když se setmělo,zahráli jsme schovku. No prostě supr.

Nová opravdu bezva funkce!-menu

25. října 2008 v 9:44 | Kája-12 let
Ano! Blog.cz přišel s novinkou! Už nemusíte mít menu v profilu-sami víte,že to bylo takové...dost divné a byla s tim práce. Jenže je tady ta novinka-Volitelné boxy!

Běžte do nastavení-položky menu. Navolte,aby se vám na blogu zobrazoval box s názvem- Bolitelný menu box.

Dejte uložit.

Teď se vám pod tím zobrazila taková tabulka,jako když píšte nový článek. Tam si vytvořte menu podle svých snů-můžete tam dát i video. Díky tomu vám tady hraje Candy man,jestli máte zapnutý bedýnky.

A potom je ještě horni volitelný box a dolní voli.... Tak tam si můžete dát takové různé kravinky jako doplněk menu. Nebo si vytvořit horní menu.

Záleží na vaši fantazii.


Den náplastí,obvazů,Septonexů,a stříhání... ☺ (22.10.2008)

22. října 2008 v 15:05 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
Zdravíčko.
Dneska jsme psali z něminy. Obávám se, že to dopadlo strašně. Hrozně strašně.

Potom mě překvapila třídní, protože mi dala veliký úkol, a to doplnit všechny lékarničky ve škole.
Šla jsem do sbrovny, kde už na m čekaly krabice s náplasťma a obvazama a Sptonexů atd. atd. a já to měla nejdřv roztřídit tak, aby bylo v každé lékarničce vše. Dávala jsem to do sáčků a když jsem měla tohle udělané, šla jsem ty sáčky rozdat. Prostě pohoda a zabila jsem tím polovinu vyučování.

Výtvarka byla strašně strašná, protože jsme jen stříhali a stříhali nějaké blbosti do oken. Měla jsem hroooznooou radost, když zazvonilo.

No a pak už byl oběd a potom se šlo domů.

Pátek,sobota,neděla

20. října 2008 v 8:20 | Kája-12 let |  Kájinči deníček
Pátek: psali jsme písemnku z Ájíný. Celkem jsem to uměla,ale myslím,že dostanu dvojku. Na oběd jsme měli rybí prsty a potom jsme dostali nanuk.(který mý sestře nechutnal,jak jsem později zjistila.) Potom jsem musela do hudebky. Ale nebylo to tak strašné. V hodině jsem byla ,,jen" 15 minut a v orchestru...celkem mi to šlo,že mě dokonce učitel pochválil.


Sobota: nic zvláštního.Na oběd jsme měli kuře.....jinak fakt nevím,co napsat.

Neděle: Podobně jako sobota.Nuda. Na oběd jsme měli rybu,tu,co porybnách nesmrdí. Musela jsem si se sestrou pohrát na doktorku ale byla to sranda.

Pondělí:Máme infošku.