Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Čtení ve fyzice

27. ledna 2011 v 19:19 | Kája-14 let |  Kájinči deníček
Není nad to zpříjemnit si nudné táhlé nechutné otravné hodiny čtením. V úterní matice a fyzice a dneska při fyzice jsem přelouskala celkem velký počet stránek jedné knihy. Nebudu říkat název, ale možná, že až ji dočtu, napíšu o ní článek, protože je celkem zajímavá...ikdyž místy blbost. No neřešte. Ale věřte, že je lepší si číst než jen tak tupě sedět a zírat...


Nemyslete si, že nepracuju. V té matice tehdy jsem spočítala horu příkladů a ve fyzice si dělám celkem poctivě zápisky (celkem, protože já je úplně poctivě nedělám ani když ,,dávám pozor", nejde mi to prostě). Taky jsem se dneska aktivně zapojovala do pokusů, tedy chodila jsem se dopředu dívat do spektroskopu na barvičky.  Do toho stíhám číst. Dobré ne?

Když jsem mluvila o těch pokusech, vzpomněla jsem si, že včera jsme koukali mikroskopem a listy. Teda na tu vrchní část. Museli jsme se moc a moc snažit, když jsme tu svrchní číst oddělávali žiletkou. Moc se mi to nedařilo, kolikrát jsem rozsekla celý list, ale nakonec se zadařilo. Dívali jsme se hlavně na průduchy. Anežce se povedly najít úplně krásně. A zabilo to celou biolu. Hezké je, že ulejvat se budeme ještě v další biole, protože to bude mikroskopovat druhá část třídy, která se k tomu teď nedostala. A my budeme mít veget :).

Včera jsem zkusila olympiádu z angličtiny. Jo, opravdu jen zkusila. Nemůžu očekávat kloudné výsledky. Byli tam mnohem zkušenější než já. A testy byly těžké. Překvapil mě poslechový test. Ten byl ze všeho jednodušší, přitom poslech mi vždycky jevil obrovský problém. Asi se situace nějak obrácí :).

Zajímalo by mě, jestli někdy uvidím do konce Simpsnovy ve filmu. Ne že bych o to nějak stála, ale když už jsem dvakrát viděla, jak prchli, bych chtěla vědět, jak to dopadlo. Jednou jsem to viděla na táboře, ale usínala jsem u toho, takže jsem šla radši spát, podruhé jsem to viděla dneska. Měli jsme spojenou angličtinu. (dívali jsme se tedy samozřejmě v angličtině) Vyučovací hodina bohužel trvá jen čtyřicet pět minut, takže zazvonilo a museli jsme jít na děják. Je to velice zábavný předmět :D

Já končím. Zjistila jsem, že se v tom článku nějak ztrácím. Tak snad někdy jindy.

Kája
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 moni.ss | E-mail | Web | 27. ledna 2011 v 19:24 | Reagovat

Také by jsem si chtěla při matice číst knížky, ale bohužel v tomto předmětu si nemůžu dovolit spát. :D

2 sjuuuuz | 27. ledna 2011 v 19:30 | Reagovat

Ahoj.. moc se mi libi tvůj desing.. nechtela by jsi mit aky nejaky udelat.??:) kdyztak napis na z.tkadly@seznam.cz
Byla bych ti za to moc vděčn;)

3 "xxx" | Web | 10. dubna 2011 v 17:33 | Reagovat

Taky toho ve škole hodně přečtu!:D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama