Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Kde jste na to přišly? Ale nevadí mi to!

24. ledna 2011 v 18:04 | Kája-14 let |  Kájinči deníček
Dneska mám extrémně unavený den. Nemohla jsem včera usnout. Pořád jsem na něco myslela. Když jsem na mobilu uviděla 11:53, přesto, že jsem si šla lehnout před devátou, řekla jsem si, že se vykašlu na nějaké pitomé vstávání o půl šesté a budík jsem přehodila až na půl sedmou. Nejela jsem na tělocvik v sedm. Já vím že je takové ulejvání špatné...ale ta hodina spánku se přece jenom hodila. Za necelých pět hodin se člověk opravdu nevyspí. Za těch šest taky ne. Ale jen až na devět by mi bylo fakt blbé.


O velké jsem si zašla s Anežkou do jídelny na kafe. Ona taky byla nějaká unavená. Musím uznat, že káva vážně prospěla. Celkem mě probrala. Ještě na mne ty účinky má. Nedávám si kávu nějak moc často. Maximálně tři týdně. Ale někdy ji nemám ani jednou. Ono taky dost záleží na situaci.

Kuchařka se dost divila, že chci Nesco. Já ale nic jiného nepiju. Teda aspoň z toho, co v Eurestu mají. Kapučíno moc ráda nemám a takovou tu kávu nekávu tři v jednom taky ne. Kávu dávají do takového kelímku. S vrškem. Většinou to nestihne o přestávce vychladnout. Jenže další přestávku je to zase studené...zbývá nám jediná možnost: Kávy usrkávat v hodině. Jednou nám češtinářka řekla, že to je hrozné, protože ji děláme chutě. Mám pocit, že od té doby si bereme kávu na její hodiny ze všech hodin nejvíc. Chudinka. Já jen čekám, kdy sama příjde s hrnek, postaví ho na stůl a pochlubí se, že dneska kafaří taky...

Dneska jsme po velké přestávce měli matematiku. Musela jsem vypadat, že na ten předmět opravdu dlabu. To víte, káva na stole, otevřená knížka (Mash)..ale nikdo mi za to nadávat nemůže. Stíhala jsem víc než třídní. Zatímco on počítal jen některé příklady, já je spočítala všechny a ještě k tomu jsem zvládla dvacet stránek Mashe. A vypít kávu. To jsou ty geniální ženy :D.

V dějepise mě fascinovala profesorka. Tím, že mi oznámila, že mi dává z dějepisu dvojku. Ne, vážně netuším, kde ji vzala. Na čtvrtletí jsem měla dvě až tři a od té doby jsem si to spíše pohoršíla. Je to stejně jako se zeměpisem. Tam mě to fascinovalo snad ještě víc. To víte, z dvě mínus se mi vyklubala jednička. Ne, netuším, kde pro ty známky byly, ale jsem ráda, že tam na ně narazily. Jak teda celkově dopadám? Průměr z vysvědčení je...1,9. To je fajn ne? Aspoň já si to myslím. Navíc je to proti konci prváku zlepšení o dvě desetiny. Že bych to jednou dopracovala na vyznamenání? Muhehe. Nevím, když od příštího roku nastupuju na ten opravdový gympl...ikdyž podle mne to budeme mít jednodušší, než ti, co příjdou na gympl ze základky. Přece jenom už jsme navyklí na gymplácký systém a tak.

V biologii jsem dostala šanci dočíst si ten Mash. Profesorka uzavírala známky. Já už ji uzavřenou měla, netýkalo se mě to. Přečetla jsem toho dost. Bohužel zazvonilo pár stránek před koncem. to naštvalo. Mohla jsem sednout na chodbu a dočíst si to, ale utíkala jsem na oběd. Čím dřív tam člověk jde, tím líp. Co kdyby mi mezitím snědli nejlepší jídlo? I tak ale bylo kruté čekat na dočtení až domů. Chudák Duke musel tak dlouho čekat, než ho konečně pustili do civílu. Ale dočkal se :)

Kája

P.S. OCH! Včera mě navšívilo 202 lidí! Kaj se to vzalo? Muhehe. A sto lidí si přečetlo článek o moji třídě. Druhá á! Jsme slavní! :D Hemuhe.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nellka | 24. ledna 2011 v 18:24 | Reagovat

Ah, já dnes jsem šíleně unavená a už od rána. Vždycky mě unavenost tak po 4hoinách co jsem vzůru přejde. Ale dnes? Od ráda jsem uplně mimo...
Jinak myslím, že 1,9 je skvělý průměr :) Dokud je to ještě jedna celá a nějaký čísla tak je to dobré :) Horší je, až je tam dva celá :D
To já mám průměr 1,29 neboli zaokrouhleno na 1,3 :) Jsem spokojená, i když naštve to, když víte, že jste mohli mít 1,2 kdyby vám to učitelka nepokazila :/ (hold, některý učitelky už jsou takové..)

2 Gumeedek | Web | 24. ledna 2011 v 18:47 | Reagovat

To u nás si učitelé pravidelně do hodin nosí kafe nebo čaj. Ale když to uděláme my, je to neskutečný zločin... tomu říkám logika. A od nich se máme učit logicky myslet?! :-P
Jinak gratuluju k tak skvělému průměru. ;)

3 >Dein-Schmerz< | Web | 24. ledna 2011 v 19:00 | Reagovat

V neděli jsem taky nemohla usnout... ALe to vždycky, takže to řeším tak, že si čtu do jedenácti knížku (včera byl ale děj ták napínavý, že by bylo lepší, kdybych si to nečetla, pak jsem nad tím pořád přemýšlela :D). A mít tělocvik v pondělí hned tak brzo po ránu? Uf! To se ti vůbec nedivím, že ses na to vykašlala... Když to není často, tak to snad není špatné. Přece jen je to vina učitelů, když napsali tak blbý rozvrh. :-D
To já když si dám kávu, nevím, co to se mnou udělá. Někdy mě uspává, někdy mě dokonale probere. No, přiznám se, že 3v1 mám ráda, ale zachutnal mi turek... No; uvidíme, asi ho ale pít nebudu. :D Ai nemám čuch na kvalitní kávu, jak tak vidím, hodně lidí 3v1 odmítá.
Blahopřeji k úspěchu. Jednička ze zeměpisu? Já mám sice taky za jedna, ale s odřenými zády. Prostě si to nedokážu zapamatovat a skrýt před našim učitelem dějepisu tahák je nadlidský úkol (zvlášť když hlídá vždycky jenom v naší řadě... Ale kvůli mě to není! :D).
Nesnáším, když mi zbývá takový kousek knížky a nemůžu to dočíst. :D

4 >Dein-Schmerz< | Web | 24. ledna 2011 v 19:02 | Reagovat

[3]: Oprava: chtěla jsem říct před naším učitelem zeměpisu; s dějepisem problémy nemám. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama