Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Nemohly spát, tak přišly hrát

16. ledna 2011 v 12:09 | Kája-14 let |  Kájinči deníček
Neděli jsem začala sportovně. Kamilka mi včera večer napsala, jestli nechci jít na bedminton. A tak jsem dnes ve tři čtvrtě na devět seděla v jejich autě. Od devíti do desíti jsme hrály. Celkem v kuse, nepočítám-li ty dvě pící přestávky. Moc rekordů se nekonalo, ale to přece nevadí.


Když jsme přicházely do tělocvičny, rýpal si do nás nějaký chlápek. Prý, že jestli nemůžeme spát, když jsme tak brzo v tělocvičně a podobné kecy. Moc jsme si ho nevšímaly. No dobře, já pak rukou naznačila, jak je ukecaný. On už překvapivě nekecal. Ale možná že už ho zas víc zajímalo něco jiného.

Při hře mi několikrát podjely nohy, jednou jsem málem spadla na zadek, ale vyrovnala jsem to. Náhodou je sranda hrát s Kamčou. Znamená to, že se člověk nalítá. Ale je to hra! Ne jak s moji ségrou. Ta to neumí pořádně odrazit, což je potom nuda. Pravda, musím to vydržet, aby se vytrénovala a dalo se s ní hrát. Do té doby můžu hrát s Kamčou, že jo. Líbí se mi ta tělocvična, do které chodíme. Nová! A pěkná. Bylo by fajn tam mívat tělocvik. Naše tělocvična, em, vlastně ona patří základce, ale to je jedno, je v daleko horším stavu. Není však na co nadávat, na jednom místeckém gymplu (fajn, je tak jenom jeden), mají ty tělcovičny mnohem mnohem horší.

Co jsem se vrátila z medmintonu, jenom sedím u počítače. Spořádala jsem Tatranku a pomeranč. Stejně mám pořád hlad, ale už vydržím do oběda. Při sportu člověku nemožně vyhládne.

Včera jsem měla zase takový den nic nedělání. Pořád jsem něco četla. Nejdřív jsem dočetla Nejlepší psí příběhy, což čiilo sto stránek. Pak jsem ještě vytáhla Wilsonovku. Jsou to fajn knihy. Už mě neberou tak jako dřív, ale stejně jsem dvě včera slouskla. Je to sice dohromady tři sta padesát stran, ale Wilsonovky jsou trošku větíšm písmem a navíc psané tak, že člověk ani nechápe, kde ty stránky mizí. Čte se to nemožně rychle. Nedivím se, že jsem v období největšího Wilsonového rozmachu četla i desrt knih týdně :D.

Kája

P.S. OMG! Když se odhlásíme z blogu, hodí nás to na krásná.cz. Trapné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destiny | Web | 16. ledna 2011 v 13:22 | Reagovat

Badminton? Ten já moc nemusím, tenis je lepší. Půlku léta strávím na kurtu :)
Cítím se trochu zahanbená, vstávala jsem o půl 1 :D
Kdybych nebyla nemocná právě bych byla ne cestě do posilovny. Jo, sport vede! :)

2 bazzyfresh !* | Web | 18. ledna 2011 v 17:46 | Reagovat

Ahoj, mám nový blog.. nechceš se jít kouknout a přidat pár otázek do videoodpovědí? :) díky
mimochodem, pěkný blog! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama