Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Vysvědčeňové vyhlídky

20. ledna 2011 v 19:09 | Kája-14 let |  Kájinči deníček
Hudební nástroj mám od pondělka v opravně. Pořád se rozlaďoval, tak jsme s tím skočili do hudebnin. Mění kolíky. Teda teď už by měly být vyměněné. Zítra ráno už budou k dostání. Já si je vyzvednu až po škole a pak tradá to orchestru. Bude to zajímavé, když jsem tááák dlouho nehrála. Jo a díky te absenci houslí jsem včera nešla do hodiny. Moje učitelka mě nebude mít ráda.


Včera mě totálně, ale fakt totálně překvapila profesorka v zemáku. Na čtvrtletí mi psala dvě mínus. Od té doby jsem si dávala pozor. Známky se fakt zlepšily. Byla to taková čistá dvojka, takže jsem byla spokojená a na zemák jsem šla bezstarostně,  ne jako ti, co se nervovali, jestli ty dodatečné písemky a zkoušení udělají dobře a dostanou tu lepší známku.

A baf. Zeměpisářka řekla, že mi chybí jedna písemka a že si ji dopíšu. Dala přede mne papír na kterém byly otázky...toho, co jsme probírali v říjnu. Naštěstí mám celkem dobrou paměť a látce rozumím, takže jsem většnu písemky vyplnila. Pak jsem to odevzdala a třepala se, že to nebude dost dobré a že dostanu na vysvědčení trojku. A? Profesorka si mě tam zavolala, něco se mnou pořeila, dala mi úlohu na měřítko a nakonec si k sobě napsala do kolečka...jedničku! Chápete? Já si celoudobu myslela, že mi hrozí trojka a bojuju o dvojku a on to byl boj o jedničku! Nechápu, kde nabrala, že na tu jedničku mám..ale tak, spokojena jsem. :) Jednička potěší.

Dneska jsem byla zkoušena z němčiny. Ble fu. Byla jsem strašně nervozní, potily se mi ruce. Nevím pořádně, jak jsem dopadla. Myslím, že jsem mluvila celkem dobře. Známku ještě ovlivní moezítřejší slohová práce. Písemný projev ale můžu přeškrtat, opravit, promyslet, je to lepší než mluvení. Takže doufám, že nedostaneme téma, o kterém nebudu nic vědět :).

Myslím, že vysvědčení teď bude v pohodě. Já vím že šest jedniček, pět trojek a zbytek dvojky není zas až taková sláva, ale víte, mně to tak nějak stačí. Nevím, jestli bych měla na základce vyznamenání. Asi jo. Hlavně na te naši, tam se totiž všechno bralo tak strašně pomaličku, protože devítka je škola hlavně o sportovcích a ti mají sportovní nadání a na školu už se prostě nějak nedostalo. Kdybych to měla říct upímně, je to škola blbců. Řekněme že na nějaké lepší škole bych si prostě tak dobře nevedla. A tak. Je mi to jedno. Když odmaturuju, bude to stačit. A abyste věděli, vysvědčení bude lepší než na konci roku. Trojek bylo o jednu víc a jedniček o dvě míň :). 

Kája


P.S. Víte, co naštve? Když chcete na zumbu, ale jako slušná holka jdete do sboru. Dojdete do Zušky a tam zjistíte, že sbor odpadl.... xD Hrozné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikča | Web | 21. ledna 2011 v 16:55 | Reagovat

já chodím do devítky na základku. Je to taková malá a myslím, že to s ní jde celkem zkopce, ale i přesto tam učitelé, řekla bych, známky zadarmo nedávají... Ale myslím, že tvoje výsledky jsou vpoho ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama