Zbytek

23. dubna 2011 v 9:39 | Kája-19 let
Aktuality
Občasné komentáře k aktuálnímu dění. (Hodně občasné. Dala jsem si práci a skoro všechny články rozmístila do jiných rubrik, většinou do deníku nebo názorů. Zůstalo jen pár nezařaditelných článku...)

Rubrika měla dlouhé roky čestné místo v menu, moc ji však nevyužívám, tak skončila zde. Dokonce jsem uvažovala, že ji úplně zruším a články roztřídím jako v předchozí rubrice.


Všechno možné, co se týká knih. V dávných dobách jsem popsala děj hromady knížek od Wilsonové, později jsem takové článk omezila; dnes mě musí kniha hodně zaujmout, abych ji věnovala celý článek. Rubrika obsahuje také články z projektu Knihy v mých myšlenkách.

Jsem odbornice všeho druhu a proto vám se vším poradím. Z rubrik tohoto rozcestníku je asi nejpoužívanější.

Rozhovory trochu na úrovni. Jsou tu s námi od roku 2015.

Moje hlava je odborník na velice zajímavé sny. A taky mám schopnost si je pamatovat.Blogový odpad:


Téměr nepoužívaná rubrika o různých internetových stránkách.

Nikdy nemám nervy cokoliv dokončit, takže zde už asi nic přibývat nebude. Momentálně se specializuju na špatné básně, což není zrovna žánr vhodný na blog. Obávám se, že by ho jen tak někdo nepochopil.

Tuto rubriku jsem založila ještě jako šílená pixel blogerka a kopírovala jsem tam články o různých filmech, které jsem zrovna viděla. Ty jsem potom smazala. Dnes rubrika obsahuje dva články. Hlášky z filmů Na samotě u lesa a Pelíšky. Rubrika dlouho obsahovala pouze jeden článek, proto se jmenuje Film a ne Filmy.

Rozhovory občas dost pochybné úrovně, nicméně vyskytuje se tam důležitý rozhovor s Pavlem M. a Krutem...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama