Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

5. narozeniny blogu + odpovědi na vaše otázky

17. září 2012 v 16:00 | Kája-16 let |  Co si myslím
Blog má narozeniny! Zapíjet ho v methanolové době raději nebudeme... Místo toho si přečteme článek k výročí a hlavně!!! se o mně dozvíte zajímavé věci, protože právě dnes zveřejňuju odpovědi na vaše otázky! (Snad vám tím moc nepřipomínám Natalii Sadness)


Za pět let se z blogu stala neodmyslitelná součást mé osoby. Baví mě psát, baví mě být ,,slavná". Jsem na blogu závislá. Je to taková droga. Život bez blogu už si opravdu neumím představit! Nemyslím si, že to je špatné. Netrávím kvůli blogu nadměrně mnoho času u počítače. Navíc mi to i pomáhá. Je to inteligentnější zábava, než sedět u facebooku. Zlepšuju se ve psaní i ve focení. (ano, uznám to, opravdu) Možná by nebylo špatné nahrát každý týden, jak hraju etudu na housle a zveřejnit to na blogu. Třeba bych se zlepšila i v ní. Kdo ví.

Často přemýšlím, jaké by bylo setkat se s některýma blogovýma lidma. Už jsem párkrát viděla Karol Dee. Bydlíme od sebe kousek. Nikdy jsme si ale nepopovídaly. V lepším případě je to pozdravení, v horším se jen dívám a přemýšlím, jestli je to opravdu ona. Dlouho a dlouho se chci setkat s Werikou. Neustále mi to připomíná blogové tričko, které mám zrovna na sobě. Domluvily jsme se, že si blogová trička na sraz oblečeme, abychom se lépe poznaly. Haha. Skutek utek. Možná bychom měli domluvit sraz s blogerkama z okolí. Ikdyž kdo ví, jak by to dopadlo.

Nejradši bych se stejně viděla se Sandrou, která zrovna snad ani nebloguje. Píšeme si už necelé čtyři roky. Nevadí, že je o dva roky mladší. Nevadí, že jsme se nikdy neviděly. Já ji prostě znám. A jednou se sejdeme na koncertě Iron Maiden ;).

Nemyslete si ale, že mi blog nahrazuje společnost. Je pravda že na blog utíkám do lepšího světa, ale ten reálný je taky fajn. Zvlášť když kolem sebe mám členy naši jakože kapely.

...

V srpnu jste dostali možnost napsat mi libovolné množství otázek, na které vám odpovím. Náležitě jste ji využili. Tentokrát jsem si nevěděla rady s pořadím otázek, tak budu pokládat v pořadí, v jakém mi přišly.

Otázka první: Proč používáš tečku za nadpisem článku? Děkuji (Matthias)
Především bych do otázky neumístila nedokonavé sloveso, protože tečka za nadpisem u mne není tradice. Joo, já vím, někdy v minulosti se už objevila, ale většinu případů tvoří nadpisy bez tečky, jak se sám můžeš přesvědčit. Proč jsem ji použila (dokonavé sloveso) v onom konkrétním článku? Prostě se mi tam hodila, nic jiného bych v tom nehledala. A nepoučujte mě o tom, že se tečka za nadpis nepíše. Já to vím.

Straší tě Slender man? Nebo v nejhorším třeba Sikar, jenž vlbec není ve skutečnosti skrytý pod touto podivnou přezdívkou? (Goba)
Nějak mi unikají souvislosti. Kdo je Slender man? Je to převlečený Sikar, nebo někdo úplně jiný? A myslíš našeho blogového Sikara? Nemůžu na tuto otázku odpovědět, protože ji pořádně nerozumím, promiň.

Kdybys měla být smyslem, který by to byl a proč? (Avis)
Uch, asi každý má své výhody i nevýhody. Jako sluch bych mohla slyšet pěknou hudbu, na druhou stranu i hlavu vyhrabavající hip hop a kňučící psy. Jako zrak bych mohla vidět všechny krásy přírody, ale i nepěkné věci, např. krev, ubližování, zvratky.. Jako čich bych mohla cítit vůně květin a dobrého jídla, svět je však tvořen i pachem nevábným. Jako chuť bych si mohla vychutnat všechno dobré, jenže komu chutná všechno na světě? Jako hmat bych cítila hebkost kočičího kožíšku. Asi bych chtěla být chuť a celé dny papat to, co mi chutná. Bez čokoládky se neobejdu. :)

Dvě otázky napsala Am (blog nenalezen):
Díváš se na nějaké seriály? pokud ano, na které?
Vyprávěj! O prázdninách jsem sledovala i Comeback. Chtěla jsem se dívat ještě na Proč bychom se netopili, ale rodina mi to zrušila, jelikož na Nově byla tou dobou Farma a oni ji museli vidět. Vodáky jsem už kdysi viděla, takže prý nebyli tak důležití...
Jinak nesmím zapomenout na Mash. Geniální seriál! Sice ho nesleduju pravidelně, vlastně ani nevím, kdy ho vysílají, ale když na něj narazím, ráda se dívám až do konce.

Hraješ nějaké online hry?
Ani ne. Občas si zahraju Slovní fotbal, tím to hasne.


Když se David dozvěděl, že mi můžete pokládat neomezené množství otázek, chopil se své tázačské úlohy zodpovědně a napsal mi rovnou pět otázek. Ehm.
1.) Proč se lepidlo nepřilepí na vnitřek láhve?
Kdyby na začátku bylo slovo ,,čemu", automaticky bych odpověděla ,,bo". Ty bys mi rozumněl :D
Ne, to je jasné. Každý je od přírody zvědavý a platí to i pro uměle vytvořené bytosti, jako je lepidlo. Kdyby se lepidlo přilepilo na vnitřek láhve, ztratilo by šanci podívat se někam do světa. Proto se sílou vlastní vůle k láhvi nepřilepí.

2.) Jak se dostane do práce řidič sněhového pluhu?
Na sněhovém pluhu, který má v garáži hned vedle domu. Napadalo tolik sněhu, že se nemůže dostat do garáže? Nevadí, má přece lavinové psy a ti mu garáž pomohou vyhrabat.

3.) Jaké je synonymum slova "synonymum"?
Zeptala jsem se spolužačky, která vyhrává všechny soutěže v českém jazyce. Kdyby bylo světové kolo, určitě by ji žádný chytrý cizinec neporazil. (haha) S otázkou si nevěděla rady stejně jako já. Řekla by že ,,slovo stejného významu", ale dodala, že je to spíš vysvětlení. Což je pravda. Nebo to také může být pouhý překlad. Slovo stejného významu nejspíš není to, čeho jsme chtěli docílit. Takže se omlouvám. Na otázku neumím odpovědět. Ach jooo, čeština je maturitní předmět. Já neodmaturuju!!! :D

4.) Proč si Superman navléká slipy NA kostým a ne POD?
To je jasné! Ty sis musel svléknout kalhoty, aby ses mohl vyfotit v trenýrkách. Superman počítá se vším, takže je připravený i na Ptáky v kleci. Až bude třeba slipy pěkně vyfotit, nebude muset ze sebe nic sundávat.

5.) Dobře a poslední normální na konec: Chceš jít na vysokou školu? Pokud ano, tak kam? Pokud nikam, tak proč (u gympláků je to celkem automatické)?
Budu muset. Absolvent gymnázia je totiž k ničemu - umí všechno, ale nic pořádně. Takže už se třepu na Masatykovu univerzitu v Brně. Pedagogie. Mamka mě vidí spíše někde u biologů, ale šrotit se latinské názvy všech kostí, kytek a bakterií se mi opravdu stokrát nechce. Doufám už teď, že se na Muni dostanu. Chystáme se tam totiž všichni, tak se těším, až budeme bořit Brno. Pokud by to nevyšlo, tak určitě nechci do Ostravy, protože je to blízko.


Na blog přitančila dokonce i Víla.
Existuje nějaká písnička, která tě dostane do totálně ponuré nálady a naopak nějaká, která tě vždycky rozveselí?
Těžko říct. Záleží na aktuální náladě. A jak si písničku zrovna přeberu. Hodně na mne působí Taikatalvi a Storytime od Nightwish. Pracujou tam vzpomínky z koncertu. Někdy mě to nabudí a mám chuť si zpívat a skákat, jindy mě to navodí do nálady ,,já tam chci zpátky". Pak je pár písniček, u kterých moc myslím. Hodíme to všechno na Bruce, takže Man of sorrows a Journeyman. A pak je tu vlastně ještě jedna. Falling slowly. Ta se trošku vymyká stylem, ale dokáže se mnou pěkně zacloumat. Ikdyž teď už tolik ne, bývalo to horší. No a co mne rozveselí sto procentně - Hard rock hallelujah.

Videa dávat nebudu, stejně by na ně nikdo nekoukal. Pokud se nějaký hyperaktivní posluchač najde, všechno si vyhledá na tytrubce.

Oblíbené "zoo zvíře"? (snad pochopíš jak to myslím )
Zvíře ze zoo. Abosultně vedou kozy, protože k čemu je mi dobré nějaké zvíře za plotem, když na ně si můžu sáhnout? Ale nevím, jestli tohle je správná odpověď, protože kozu člověk může potkat na dvorku, nemusí kvůli ní jezdit do ZOO. Líbí se mi žirafy, sloni a všichni možní arové. V Lešné se mi líbili tučňáci.


Čtyři otázky od Geishi. (Mám taky otázku: Kdy konečně zveřejníš článek ;) ?)
1. Pripúšťaš si veľmi kecy ľudí, ktorí nevedia, a aj tak mudrujú?
Záleží na tom, kdo to je a co říká. Z exspolužáčků pokřikující kraviny přes půl města si už vážně nic nedělám. Jsou to primitovové, kteří si neumí najít lepší zábavu. Kecy od aktuálních spolužáků se mne někdy dotknou. A pak tak různě. Často se stane, že mi ty kecy zní v hlavě ještě týden.

2.Aké krajiny chceš navštíviť?
Mám v tom jasno. Slovensko, Švýcarsko a hlavně FINSKO!!! A ráda bych se podívala znovu do Londýna, na školním zájezdu jsme ho více méně proletěli.

3.Veríš? Ak áno, v čo?
V naději. A myslíš-li náboženství, jsem ateistka.

4.Kde sa vidíš o 15 rokov?
Hm… Pěkná vidina: mám dobrou práci (v rámci možnosti učitelky), krásný domeček a pořádného psa. Nepěkná vidina: Práce nic moc. Bydlím v maličké garsonce.
Samozřejmě doufám v to lepší. A kdyby náhodou došlo na horší možnost, doufám, že budu domácnost sdílet s nějakým zvířetem, minimálně s králíčkem.


Karol Dee, http://karol-dee.blog.cz
hmmm napadla mě ještě jedna otázka. Kdybys byla zvíře, jaké bys byla? :)
Když vidím Fíka, jak většinu dne spí, pak si pohraje, vyvenčí, nažere a jde zase spát, chtěla bych být pes. Musela bych se samozřejmě dostat k někomu, kdo by mě měl rád, pěkně se o mne staral a byl na mne hodný.


Zabrat mi daly dotazy od Barety. http://baretka.blogspot.cz
Máš už dva roky přítele. Věříš, že vám vaše láska z tak brzkého věku vydrží a jednou se vezmete? Chtěla bys mít vůbec někdy svatbu? Podobá se váš vztahu v něčem vztahům dnešních puberťáků a puberťaček?
Vím, že je blbost, aby nám to vydrželo na věky věků, ale nechce se mi myslet na skutečnost, že by to někdy mělo být jinak. O svatbě nechci ani slyšet, takže nedoufám, že se vezmeme. Už samotné sloveso "vdát se" je hnusné - copak se chlapovi dávám? Nemám to zapotřebí. Navíc samotná svatba mi přijde… divná.
V něčem asi jo. Starší by měli námitky, ale já to vidím jako cosi vyspělejšího. Nejsme spolu jen proto, abychom někoho měli nebo tak něco. Ani si neposíláme na facebooku srdíčka nebo co. Ale co já vím, jak vypadají jiné vztahy…

Někde v komentářích ses nepřímo vyjádřila, že opovrhuješ vztahy, které vznikly přes internet (konkrétně třeba Facebook), tedy že ti dva se poprvé nesetkali někde naživo, ale virtuálně. V čem si myslíš, že je to horší, že to zrovna kvůli tomuhle nevydrží?
Já už nikde komentáře psát nebudu, aby se to proti neotáčelo proti mně! :D
Neznají se, píšou si a pak se pokusí dát dohromady. Nevím nevím, podle mne se z toho facebooku dostatečně neznají, takže jim to nemusí dlouho vydržet. Nedokázala bych se dát dohromady s někým jen tak.


Otázky od Niny
Vesnice nebo město?
Vesnice. Ale nesmí to být extra zapadákov . Obchod s potravinami a základními věcmi (toaleťák, pasta atd.) a vlaková/autobusová zastávka je nutnost.

Západ nebo východ slunce?
Východ, protože den teprve začíná a je takový optimističtější.

V jaké zemi bys nejraději žila?
Jsem finofilka, ale do finska bych se stěhovala nerada, je tam málo světla. V ČR se mi přestává chtít bydlet kdykoliv vidím zprávy. Takže bych nejradši udělala to, co děláme celou historii - odstěhovala se do Rakouska. Na Salzbursko. Ale asi tu zůstanu. Hezky v Beskydech.

Jaké řeči se učíš?
Anglicky a německy ve škole. Doma se pomalu jen tak pro radost učím finsky.

Jak si se dala dohromady se svým přítelem?
Nejdřív jsem ho k smrti nenáviděla, spolu se spolusedícím mě a Káju v biole otravoval, schytávaly jsme to my a ještě k tomu byl ve všech předmětech lepší. Pak jsme se skamarádili a po půl roce… :)


Dvě otázky od Lily http://brumbalovaarmada.blog.cz
a)Píšeš si jen tento blogový deník nebo i normální?
Píšu si i normální, ale nepravidelně. Jen když potřebuju.

b)Máš nějaký neobvyklý talent?
Otázkou je, co je neobvyklý. Ale necítím se nějaká výjimečná.


Odvahu měla Bambi.
Takže, co ty na sex, v dnešní přesexualizované době (tj. Lady Vanilka v každém druhém článku zmiňuje, s kým co zas měla...)? Dokážeš pochopit rychlovky na jednu noc? Co ty na "friends with benefits" ? Už ti někdo dělal návrhy? Je Ritchie opravdu "jen" kamarád? A nakonec ... už jsi někdy měla přítele?
Lady Vanilka je svým cpaním sexu všude nechutná. Stejně tak Lotty. Myslím, že na blog takové věci nepatří. Rychlovky na jednu noc a "friends with benefits" pochopit nedokážu. Nechápu jejich význam. Návrhy mi naštěstí nikdo nedělal. A na poslední dvě otázky odpovím obráceně. Přítele mám teď a ne, Ritchie není ,,jen" kamarád, jak už vyšlo najevo z předchozích otázek. A kamarád není žádné ,,jen", ale tys to tak určitě nemyslela, když jsi to slovo dala do uvozovek.


A mě by zajímalo, jestli chodíš nebo se vůbec chystáš do tanečních a proč ano/ne. (Lela)
Nechodím a nechystám se, vůbec se mi nechce, je mi to celé proti srsti. Chodila jsem kdysi do tanečního kroužku a bohatě mi stačilo, když mi tam kluci šlapali na nohy. A vůbec všechno kolem tanečních přijde praštěné. Skoro jako kolem svatby…


Li Bonete:
Máš ráda svůj život?
Jak kdy. Poslední dva roky už celkem jo.

Kdes byla nejdál?
Já blbá tady přemýšlím, jestli je dál Praha, Vídeň nebo Konin. Pak jsem si vzpomněla na Londýn. Je to tedy jasné.

Jakou používáte antikoncepci?
Nepotřebuju. A je to tak nutné vědět? :D


...

Uch. Od odpovědí na vaše šílené otázky si zase dám minimálně rok pauzu. Byla to makačka, ale celkem mě to bavilo, takže děkuji. Jediné co mne štvalo, byla nespolupráce blogu. Jednou jsem napsala odpovědi na tři otázky. Za tři dny jsem se do toho chtěla pustit zas a co jsem nezjistila? No samozřejmě, text se neuložil. Zbytek článku jsem raději dopsala ve wordu.

Je mi jasné, že jestli si tento článek přečtou milování ,,vyspělí" spolužáku, budou z toho debilní komentáře zde a pitomé poznámky ve škole. Víte co? Je mi to jedno. Klidně si pište a mluvte, já už se stejně jenom směju...

Tak všechno nejlepší k narozeninám, blogu.


Kája
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Houp | Web | 17. září 2012 v 16:35 | Reagovat

To co píšeš o blogu, že je to tvá droga tak s tím souhlasím též. je to věc bez které si nedokážu představit den i když bloguji jen dva roky, což je oproti tvým 5 dolce pakatel. :-) Už jsem párkrát uvažovala, že bych také zkusila zburcovat blogery kolem mě a ač já nejsem žádná blogobrita, (nebo jak se tomu dneska říká), ráda bych poseděla s blogery a s někým si povídala o tom, co je na blogu nového a tak. :-)
Jinak ti gratuluji k narozeninám a přeji mnoho dalších úspěchů a ať ti to nadšení vydrží i nadále. ;-)  :-)

2 David | E-mail | Web | 17. září 2012 v 16:52 | Reagovat

Tak především gratuluji k pěknému půlkulatému výročí blogu! Ať ti to v takové dobré formě ještě dlouho vydrží! ;-)
Co se týče srazu, taky jsem o tom přemýšlel, že když vidím, kolik blogerů přibývá v mém okolí, tak si říkám, že bych se taky s nimi rád setkal. Bohužel AK nemůže pořádat oficiální srazy, ale do té doby jsem už dva stihl - v Českých Budějovicích a v Brně. Pokud sraz, tak jedině neoficiálně, ale to by asi nikomu nevadilo. :-)
Jinak děkuji za tvé odpovědi na mé méně či více náročné otázky! ;-)
Dodatek k jednotlivým otázkám:
1.) Jo, rozuměl. ;-)
2.) Těžko řidič pluhu má svůj pluh u sebe doma. To pro něj musí někam dojet, ne? :-D
3.) Mě napadlo slovo „podobnost“, ale nevím, jestli je to nejlepší. Ale jo, i tak dobrý nápad od kámošky. :-D
4.) Tak to mě fakt pobavilo! :-D
5.) Pedagogie – jakože učitel v MŠ/ZŠ (jak čtu dál článek, tak vidím, že ten učitel tam někde zazněl)? Jinak s tebou souhlasím – čím dál od domova, tím líp. :-D I bratránek (gymplák) takhle přemýšlí. :-D
Zbytek rozhovoru (otázky a odpovědi) se mi líbí. Už chápu, proč mi tolik závidíš to Švýcarsko. :-) A ten sexuální (skoro)konec, to bylo teda odvážné od ostatních - tak tě drtit. :-D
S tím, že sis uložila článek, pak ses k němu později vrátila a nic, tak to se mi taky stalo. Naštěstí to byly jen drobné poznámky. :-)

3 Lexí | Web | 17. září 2012 v 16:59 | Reagovat

Ahoj. Nechtěla by jsi si u mě na blogu objednat design?

4 Alfa vlčica | Web | 17. září 2012 v 17:04 | Reagovat

Posledná otázka zabila. No nejak neviem k čomu sa vyjadriť :D Asi...keď na Slovensko, tak možno do Bratislavy ako hlavné mesto, do Tatier... Žiaden východ len to nie :-D

5 Ann Taylor | Web | 17. září 2012 v 17:04 | Reagovat

Taky pět let! Gratuluji.
Přesně jak píšeš, je už těžké představit si život bez blogu.

A s tím setkáváním s lidmi z blogu souhlasím, akorát často to bývá takové rozpačité. Na blogu (popřípadě jiných dorozumívacích prostředcích) se vždycky tak nějak rozkecáme (ano, už jsem se s několika lidma z blogu setkala), ale když se vidíme naživo, je to takové..nikdo nic neříká, trvá hrozně dlouho než vznikne nějaká debata, nikdo neví jak jednat...a to se třeba známe přes internet rok a víc.

6 Sikar | Web | 17. září 2012 v 17:06 | Reagovat

On Sikar byl v jakémsi divném stavu, když milé Slendermanoviny psal.

Mimochodem, Tubecat žije. Viz web.

7 Lela | Web | 17. září 2012 v 17:54 | Reagovat

Tak poslední odpověď mě překvapila, to se přiznám rovnou. Po dvou letech bych to neočekávala. Na druhou stranu mi to velmi imponuje! To, že si lidi váží jeden druhého, že uznávají lásku a ne jenom sex, hlavně v našem věku je velká vzácnost! Takže k tomu můžu jenom gratulovat a tiše závidět a hlavně držet palce ať to vydrží. :) S tanečníma tě naprosto chápu, já tam letos chodím a je to pro mě mé malé osobní peklo. Jsem jediná, komu se to nelíbí, paráda. A když poslouchám spolužáky, že se chystaj příští rok zas, na hlavě mi vstávají vlasy hrůzou, už nikdy více! Odpočítávám dny do konce lekcí, a nebo spíš lekce... :)

8 Kája | Web | 17. září 2012 v 19:20 | Reagovat

[6]: Všimla jsem si na efbíčku.

9 Kájulka (Didlinka-K) | 17. září 2012 v 19:40 | Reagovat

Paráda, moc jsem se na odpovědi těšila :) a jsou prostě úžasné :) ty víš, že jsi mi sympatická, ale prostě těmi odpovědmi jsi mi dokázala, že jsme na tomhle světě prostě obě tak trochu omylem a přitom už konečně neskutečně šťastné :) Poslední odpovědní jsi to všem natřela...a prostě je to dobře, že to tu píšeš...ať si všichni říkají co chtějí!! život má i jiné kvalitnější krásy :)
Jinak ještě nejmíň dalších pět let a aspoň tak stokrát další dva roky s Richim :) :)

10 Kája | Web | 17. září 2012 v 19:49 | Reagovat

[9]: Děkuji Kájo.

11 Kája | Web | 17. září 2012 v 21:22 | Reagovat

[1]:[5]: Děkuji!

[2]: Jo, neoficiálně a tajně :D :D Mohlo by to být zajímavé.

[3]: Nechtěla, jsem s tímto spokojená.

[4]: Tatry :)

12 Viollet | Web | 18. září 2012 v 21:07 | Reagovat

Ani nevím, esli sme se někdy potkaly my dvě.

Touhu navštívit finsko sdílím, ale norsko je taky lákavé, ne-li víc.

13 Bareta | Web | 20. září 2012 v 11:52 | Reagovat

Budu k odpovědi na mou otázku trošku oponovat :-D Může to být tak, že se přes internet ti dva lidé seznámí, pak se sejdou a už si budují vztah (ať už kamarádský nebo partnerský) normálně osobně. A napadá mě, že by stálo zato zjistit nebo dokonce udělat výzkum :-D, zda častěji vznikají vztahy lidí, kteří se dříve neznali, třeba se někde poznali apod., nebo kamarádů, spolužáků (prostě lidí, kteří se předtím znali). Moje hypotéza je, že víc bude těch prvních ;)

P.S. Se svým přítelem jsem se seznámila přes internet a jsme spolu už skoro 15 měsíců. Kdybychom se rozešli, rozhodně bych to nepřipisovala zrovna tomu, že jsme se takto seznámili ;)

14 Bareta | Web | 20. září 2012 v 11:53 | Reagovat

Chtěla jsem napsat *třeba se někde potkali apod.

15 David | E-mail | Web | 20. září 2012 v 17:56 | Reagovat

[11]: Proč tajně? :-D

16 Kája | Web | 20. září 2012 v 17:56 | Reagovat

[11]: Když to AK zakazuje :D

17 Monica Otmili | Web | 20. září 2012 v 19:13 | Reagovat

Gratuluju! pět let, to už je něco. A při tom to tak neskutečně utíká. Pamatuju si, když jsem v položce "autor" vídala ještě Kája-13 let, 14 let. :)
Tak ať ti ta závistost dalších pět let vydrží!

18 Víla | Web | 28. září 2012 v 9:59 | Reagovat

Gratuluji (opožděně ale přece) k pátému výročí blogu. Tý jo, tak dlouho bych na jednom blogu nevydržela, takže obdivuji, já to pravidelně musím střídat..
Brno je krásné město, taky jsem tam utekla za školou z města, ve kterém bydlíš :)
A děkuji za odpovědi, máme podobný hudební styl a u papoušků ar bychom se taky shodly :)

19 Geisha* | Web | 16. října 2012 v 19:22 | Reagovat

Blahoželám k výročiu a prajem, nech to ešte spolu s blogom obaja v dobrej nálade vydržíte :) Ďakujem za odpovede na otázky a aj za otázku pre mňa, nesľubujem nič, ale občas mám chuť niečo napísať, možno sa k tomu vrátim :)

20 Kája | E-mail | Web | 16. října 2012 v 20:21 | Reagovat

[19]: To doufám!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama