Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Deset let kapely Nevím

31. října 2012 v 17:00 | Kája-16 let |  Kájinči deníček
Po zapnutí počítače jsem se bála, že jsem udělala stejnou chybu jako minule. Myslela jsem, že jsem zveřejnění článku připravila na tři nebo čtyři hodiny, přitom však článek obsahoval jen jedno slovo. Ale co jsem? Chytrá! Nenastavila jsem si zveřejnění článku na dřív než příjdu ze školy, takže hurá sláva, článek se prázdný nezveřejní. Jen doufám, že ho do pěti stihnu dopsat, ale snad jo. (je 16:21) Zveřejnil by se jen kousek a psaní by se mi křížilo s jinými plány.


V sobotu jsme jeli na slavnostní koncert k desátému výročí kapely Nevím. Už jsem o nich minimálně dvakrát psala. Je to rocková kapela. Dalo by se říct, že to jsou moji příbuzní. To je asi největší důvod, proč na ně jezdíme. Lístky máma zadarmo, potkáme rodinu a podobně. Vyjeli jsme za deště, který se postupně měnil ve sníh.

Na místo konání koncertu jsme přišli dvacet minut před začátkem. Drželi jsme vstupenky. Protože předprodej neexistovala, lidi za pokladnou okamžitě poznali, že jsme VIP. Dali nám přívěsky jako dárek. Normálně je prý VIP nedostávají, protože nic neplatí, ale měli jsme to za to, že jsme přišli jako první. Hurá! Jsme vážení.

Byli jsme vážení dokonce natolik, že jsme mohli na balkon, kde seděl můj bratranec a svítil. U dveří byla cedule zákaz vstupu. Když tam náhodou někdo vstoupil, bratranec je posílal pryč. Jen my jsme tam mohli! Cítila jsem se opravdu vážená. :D Na balkoně jsme strávili obě předkapely. Hudba byla špatně ozvučená, v sále se nedala poslouchat, byl to spíše hluk. Nahoře se poslouchalo lépe. Na hlavní kapelu jsme však sešli, abychom mohli pořádně tancovat.

Kapela: Kofe-in. Kdyby byli lépe ozvučeni, možná by se dali poslouchat. Jen by mohli být trošku zábavnější. Všichni více méně jen tak stáli. Obdivuju zpěváka, že dokázal jen tak stát a oběma rukama držet mikrofon na stojanu. Já musím mikrofon popadnout a hýbat se u zpěvu, je to lepší. Kdyby se pohnul, působil byl přirozeněji.

Kapela: Criminal colection. Pop punk. Toho jsem se lekla, ale vyšla z toho docela zajímavá věc. Zpíval bubeník. Obojí činnosti jsou fyzicky náročné, takže nechápu, jak to zvládá. Abych pravdu řekla, nebubnoval moc šíleně, jako bubnují jiní. Je jasné proč. Musím je však pochválit, byli šikovní. Jen škoda ozvučení.

Kapela: Nevím. Jo, super, ti jedou. Výhrady mám jen k basákovi. Nehýbe se. Rýpnul si kvůli tomu i moderátor. Ze tří členů u mne vítězí jednoznačně bubeník. Ten to umí a mohl by to jednou někam dotáhnout. Fakt. Na chvilku přišel i Petr Bende ze druhé superstar. Křtil nové album - best of. Ségře se vůbec nelíbil, podle mne zpíval hezky.
Kapela mě štvala ke konci koncertu. Tím jak pořát dokola říkali, že zahrají poslední písničku. Poslední je snad jedna ne? Byla jsem unavená, vystoupení mě už nebavilo a nic se mi nechtělo. Takže se nedivte. Naštěstí akce nakonec skončila. Vyšli jsme ven.. a tam ležel sníh. Fůůůůůůj.















Článek dokončen v 16:48 :D

Kája
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 David | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 15:14 | Reagovat

No to mě taky štve, když řeknou poslední písničku, ale vždycky jich pak ještě mnohem více zahrají. :-D

2 RiTchie | 1. listopadu 2012 v 16:18 | Reagovat

A RiTchie si chytil trsátko :)

3 Megan | 1. listopadu 2012 v 16:22 | Reagovat

Ahoj na internetu jsem hledala něco jak si vydělat doma i kdyby to mělo bejt jen pár stovek. A ejhle narazila jsem na slušnou věc nainstalujete si lištu do pc a stačí trávit pár hodin denně na internetu a peníze se načítají samy. Přes lištu kterou si nainstalujete projde až 100 reklam za hodinu. Takže žádné klikání a podobné věci. Stačí být jen na internetu, vše je bez poplatků takže za zkoušku nic nedáte, zrušit se to dá vždycky :). A záleží jen ná Vás kolik si budete chtít vydělat, pokud trávíte hodně času doma stačí zapnout pc najet na libovolnou internetovou stránku a jít koukat na tv nebo vařit :D. Doporučuji zkuste to :) http://www.revolucnireklama.cz/index.php?ido2=6626 (pokud by Vám blblo přihlášení do systému klikejte do zeleného okénka "přihlásit" uplně v pravo :))

4 Kája | Web | 1. listopadu 2012 v 19:09 | Reagovat

[2]: Hurá!!! :D Chytil trsátko které jen tak leželo. :D To je bomba! To se musí umět!

5 Viollet | Web | 3. listopadu 2012 v 7:57 | Reagovat

Taky na koncertech stojím jak sloup 8-) Ani jednu kapelu neznám, bo to vůbec není moje kafe, ale naživo by se to možno dalo... :-)

...Vyučující se enem podívala, moc nadšeně sice ne, ale nějako to neřešila. Já mám v té hodině těžkou anarchii.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama