Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Prosinec 2012

Vánoční focení (a kecy)

30. prosince 2012 v 19:17 | Kája-16 let |  Fotky
Když ještě ležel sníh, chtěla jsem jít fotit krásné vánoční město se sněhem a vánočním osvětlením. Sněhu bylo opravdu hodně a vypadal krásně. Focení jsem si naplánovala na jednu krásnou sobotu. Teplota se měla držet lehce pod nulou, takže kdybych šla fotit, nemrzla bych. Jenže ouha! Bylo trochu tepleji než plánovali a sněhu už ráno byla polovina. Po rožnutí (krásné slovo!) světel nebyl skoro žádný, takže jsem focení odložila. Doufala jsem, že přes prázdniny ještě cosi napadá. Nenapadalo. I tak jsem šla fotit. Focení je fajn činnost.

Prznitelka se usmívá navzdory své podprůměrnosti

27. prosince 2012 v 15:00 | Kája-16 let |  Kájinči deníček
Ačkoliv jsem byla přesvědčena, že tentokrát na koncert kapely Nevím nevkročím, udělala jsem to. Překecal mě Ritchie a ségra. Možná to ale byla chyba. Vůbec jsme nezapadali do publika, jelikož my jsme rockeři/metalisti doopravdy, na rozdíl od 90% publika, které bylo tvořeno, ehm, šílenými dívkami, které na akci nepřišly za hudbou, ale obdivovat (asi?) pěkné kluky. Nebo možná jen zabloudily. Kdo ví.

Štědrej večer nastal...

24. prosince 2012 v 10:00 | Kája-16 let |  Aktuálně
Je Štědrý den. Asi se tak nějak očekává, že napíšu přání hezky strávené svátky a kdesi cosi. Takové texty mi ale často přijdou jako kecy. Pěkné Vánoce můžu popřát někomu, komu to opravdu přeju. Náhodnému kolemjdoucímu na blogu to asi nepřeju ne? Tím nechci říct, že bych jim přála něco zlého, to opravdu ne! Jenom že mi to přijde jako fráze... Proto vánoční článek řeším jinak. Fotky!!!

Slavná houslistka

22. prosince 2012 v 10:01 | Kája-16 let |  Kájinči deníček
Holahou, včera jsme přežili slavný konec světa. Zajímalo by mě, co teď říkají ti, kteří poslední roky přesvědčovali všechny kolem, že se opravdu něco stane. Jak vysvětlí, že se stalo jen to, že se začala zkracovat (na opačné polokouli prodlužovat) noc?

Uknálč sipdan

18. prosince 2012 v 18:16 | Kája-16 let |  Kájinči deníček
Za týden se bude v plném proudu požírat cukroví, které dá takovou práci udělat. Máme nazdobené perníčky, nazdobené kakaové linecké, marmeládou slepené normální linecké a rohlíčky. V pátek uválím rumové kuličky. Máme na ně koupený rum v Tescu se starým kolkem. Údajně je prý ethanolový a zkontrolovaný, tak doufám, že nejsou poslední dny, kdy vidím. Ikdyž v kuličkách by snad nic zlého udělat neměl.

Sen o nové titulce blog.cz

15. prosince 2012 v 9:33 | Kája-16 let |  Zajímavosti
V noci z úterý na středu se mi zdal zvláštní sen. Přišla jsem v něm ze školy, šupla do sebe kofilu, protože poslední dobou jsem nějaká čokoládofilní a bez čokolády nejsem schopna přežít, a zapla jsem počítač. Jako obvykle jsem šla na blog.cz. Chtěla jsem se podívat, kolik komentářů přibylo. Kromě čokolády jsem totiž závislá i na ohlasech od čtenářů.

Skončí svět?

12. prosince 2012 v 20:33 | Kája-16 let |  Co si myslím
Podle různých teorií by nám zbývá posledních několik dní života. Konec světa občas vyvěští kde kdo, ale ten letošní, který má příjt 21.12. se řeší více než ostatní. Proč? Opravdu něco bude? Podle mne je pravděpodobnější, že mě v lese sežere vlk, a pak mě z něj živou a zdravou vytáhne myslivec. Fakt.

Proč všichni píšou vánoční nadpisy?

9. prosince 2012 v 10:20 | Kája-16 let |  Kájinči deníček
Máte pravu, nepíšou vánoční nadpisy všichni. Teď na úvodní stránce v žebříčku autorského klubu není dokonce žádný. Přesto je takových článků hodně. I já poslední dobou v každé větě zmíním Vánoce. Je to přirozený jev. Vždyť za dva týdny budeme vyšilovat, dodělávat úklid, budu protlačovat brambory do salátu a strojit stromek, protože bude den před Štědrým dnem. Stejně se divím, že nás to baví. Osobně bych nejradši do nadpisu nacpala něco jako pečení cukroví, Mikulášování, vánoční úklid a podobně. Fakt že jo. A není to všechno, ještě budu v nějakém článku zveřejňovat vánoční fotky, v jiném přát pokojné Vánoce a podobně... :D

Ostravo, Ostravo

6. prosince 2012 v 18:00 | Kája-16 let |  Kájinči deníček
Těžko uvěřit, že jsem navštívila krajské město a ještě k tomu dobrobolně, přestože se tam nekonala žádná výstava psů ani koncert. Dokonce to nebyla ani povinná exkurze ze školy. A teď se podržte! Já tu akci iniciovala! A co je nejhorší: část ,,výletu" tvořilo běhání po nejhnusnějším, největším, neumělejší a nejzamotanějším nákupním centru. Forum!Nedohnala mě tam touha po novém hadříku, ikdyž jsem očekávala, že si něco přivezu. Co jsem potřebovala, byly dárky. Nebo spíš dárek.

Kamínková

3. prosince 2012 v 18:00 | Kája-16 let |  Zajímavosti
Kamínky, kamínky, kamínky. Od mala jsem kamínková. Každý hezčí kousek, který jsem venku objevila, jsem hned chtěla táhnout domů. Dokonce i kamínky z našeho odporného parkoviště. Občas se na něm totiž najde nějaký lehce zbarvený. A to je přece super! Jednou jsme šli na procházku přes pole, což byla obrovská chyba. Taťkův poloprázdný batoh byl rázem naplněn všelijakými kameny. Tehdy jsem ještě neměla takovou soudnost, jako mám teď, takže jsem vzala třeba pět stejných kamenů a podobně. Sbírka nám pak hodně dlouho strašila na balkóně.