Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Kde koupit maturitní vysvědčení?

18. března 2016 v 13:00 | Kája-19 let |  Zajímavosti
Jelikož každý den sleduju, odkud ke mně návštěvníci chodí, povedla se mi za uplynulý půlrok nasbírat zase pěkná hromádka perliček. V poslední době se zřejmě bojíte, že neodmaturujete, snažíte se sbalit zvláštní individua a máte chuť na švestky. Nejen tyto problémy řešíte na mém blogu.


Největším magnetem je můj přestarý článek o melounech, hned po něm se pak drží hlášky z filmu Na samotě u lesa. Na podzim se spustila úplná lavina, návštěvníci hledající něco o filmu tvořili podstatnou část. Zajímavé je, že ne všichni hledali přímo hlášky. Zajímali je spíš herci. Vůbec nejčetnějším heslem bylo ,,sourozenci Hradílkovi". Když jsem to uviděla poprvé, vůbec jsem nechápala, o co jde, neměla jsem ani ponětí, že to souvisí s Na samotě u lesa. Musela jsem si dohledat, že Hradílkovi hráli sourozence i ve filmu...

Hodně lidí se asi cítí být velkými umělci nebo možná napáchali nějaký zločin a chtějí se skrývat, každopádně se ke mně někdo čas od času dostane vyhledáváním slova pseudonym, popřípadě jak vymyslet pseudonym. Zpočátku jsem si myslela, že se vyhledáváním dostanou na článek o tom, jak cizím nakecávám, že se jmenuju Lucie Staňková. Houby! Výsledkem vyhledávání je článek popisující puberťácké blbnutí na FB, po kterém jsem na svém účtu měla jméno od kámošky... (Pseudonym) Doufám tedy, že se návštěvník alespoň pobaví, když už mu nepomůžu.

Někdo se chce skrývat dokonce tak moc, že vyhledává neviditelné lidi. Pořád dokola, každý týden zas a zas. Dozví se, jací neviditelní lidé žijí u nás v bytě.

Posledně jsem psala, že lidé chtějí radit se školou. Referáty o knize, přivlastový poměr nebo nesmrtelná žádost o uvolnění z vyučování. Momentálně je skoro za dveřmi maturita, podle toho vypadá i vyhledávání. Maturanti se na můj blog obracejí, aby získali nějaké tipy na učení a možná nabrali trochu odvahy. S údivem všech přítomných mohu výjimečně říct, že mé články mohou pomoct. Pomůžu však jen poctivým lidem. Tomu, kdo hledal, kde koupit maturitní vysvědčení, bohužel neporadím.

Kromě dotazů ohledně školy jsem minule zmiňovala i dotazy o focení. Především kolem Vánoc jste obtěžovali vyhledavače dotazy, kterak fotit rodinné oslavy. Vrátíme se k tradici, nalezený článek vám byl úplně k ničemu. Místo focení oslavy totiž říká, že jsem se s foťákem odebrala pryč a fotila přírodu...

Svět je plný podivných individuí, například metalistů a introvertů. Já jsem asi největší podivín všech dob, jelikož jsem to i ono dobromady. O obou podivnostech jsem napsala články. (Introverti jsou asi jiný druh, Jak vypadá metalista? - trošku staršího data.) Do vyhledávání píšete v různých obměnách metalista, metalista životní styl, jak mluvit s metalistou, introvert, jsem introvert, introvert charakteristika, jak sbalit introverta. Extrovertní hopeři mě asi musí považovat za mimozemšťana, když potřebují takové rady...

V sprnu a září je na mém blogu vidět, že jsem milovník švestek. Proto se ke mně lidi dostanou vyhledáváním např: kolik švestek z jednoho stromu, švestkový kompot, vrtule švestková.

Kdo rád vyrábí, najde můj blog, když zadá do vyhledavače například vyrábění ze silonek.

Někdy mi návštěvník dokáže, že nejsem jediný exot trpící fóbií ze zvracení. A někdo zvracet dokonce neumí, viz vyhledávaní neumím zvracet.

Jako budoucí učitelka s poměrně nenáročným studiem si občas připadám vedle kamarádky medičky dost blbě a dělám si starosti, jestli ji jednou vůbec budu stát za rozhovor. Nejsem sama. Někdo hledal: kamarádství s doktorkou. Dostal se na dle mého názoru pěkný článek. Bohužel pojednává o něčem úplně jiném. (Pozná doktorka zamilovanost?)

A nakonec úplný joke. Před časem zveřejnili můj článek na fandovi. Význam absolutně nechápu, článek je totiž jedna velká ironie, která mimo můj blog naprosto pozbývá sílu, takže se ve výsledku jedná o úplnou pitomost. Chcete-li se přesvědčit, zde máte odkaz: Na co sbalit holku. K mému překvapení se dost lidí přes odkaz tam dostalo na můj blog. Bez toho bych se vlastně ani nedozvěděla, že můj článek publikovali i jinde...


Dále:


Jak se dostávají návštěvníci k vám?Kája
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Antea | Web | 18. března 2016 v 15:23 | Reagovat

To je zajímavé. :-) Jak se dá zjistit odkud ti lidé chodí na blog?

2 Zdebra | Web | 18. března 2016 v 15:36 | Reagovat

Hlášky z filmu Na samotě u lesa? U mě zas vedou hlášky z Mrazíka. :-D Nejvíc ale hledají, jak převést youtube videa do mp3 a to má stovky různých variant. Taky se někdy podivuju, co lidi hledají a někdy na to nechápavě hledím.
"Jak vymyslet pseudonym" je dobrej nápad na článek. ;)
S těmi neviditelnými lidmi bych to neviděla tak nereálně. Sama si někdy připadám neviditelná. Hlavně v davech na chodníku, kdy mi nikdo neuhne a jen uhýbám já. :-D
Prej "jak mluvit s metalistou" :D To mě pobavilo. Poradila bych: finsky. :D

3 David | E-mail | Web | 20. března 2016 v 20:55 | Reagovat

Taky mám sezónní články o maturitě, stužkováku, brigádě v Kauflandu atd. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama