Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Jsem prostě hvězda!

21. května 2016 v 19:46 | Kája-20 let |  Zajímavosti
Jsem hvězda, každý zná můj blog a každý mě chce pravidelně číst! Každý den ke mně přijde spousta lidí! Věšina z nich přes vyhledávače... Proto vás, tentokrát po celkem krátké době, vítám opět u výčtu nejzajímavějších slovních spojení, která vás dovedla sem, na můj blog.


Hvězda opravdu jsem, docela mě to začíná děsit. Nejhorší je, že tady chodí známí! Představte si ten šok, když si vás zastaví češtinářka z gymplu a řekne vám, že čte váš blog a že dobře píšete. Měla jsem v tu chvíli chuť se někam zahrabat! Představte si situaci, kdy si s vámi začne povídat člověk, kterého znáte spíš jen tak od vidění, a z jeho slov najednou nabydete pocit, že si asi něco přečetl, protože vypadá, že ví věci, které se snad jinou cestou dozvědět nemohl.

A pak se chcete pobavit na toplistu, co k vám zase přivedlo návštěvníky a zjistíte, že se někdo pokoušel vyhledat konkrétně vás. V jednom případě se to jen domnívám: blog kreslím píšu rozchod 2016. Druhý případ je jasný jak facka: kaja jaja blog.

V tu chvíli to máte chuť zabalit.

Ale pak si uvědomíte, že svět by bez vašeho blogu nemohl fungovat! Kde jinde by si lidé nechali poradit o vztazích? Nějaký chudák nezadaný třicátník vyhledával: Jak sbalit holku ve 30 letech. V tu chvíli mě napadlo jedno konkrétní jméno, asi budu muset pozjišťovat, jestli onen člověk nezačíná mít těžké deprese ze singl života. Opačné pohlaví zajímá: co mají kluci rádi na holkách. Vyhledávač je odkáže na můj článek Co se mi na některých holkách nelíbí, což je přesný opak vyhledávaného. Dále si ke mně stále chodíte pro rady, jak sbalit introverta či metalistu. Na článek Na co sbalit holku se dokonce rovnou dvěma odkazy dostanete vyhládáváním ,,oslovením děvenko je myšleno". Důvod? Nějaký inteligent mě tak oslovil v komentářích...

Co se týče introverze, ne každý ji bere normálně a bez újmy jako já. Důkazem toho je, že občas někdo hledá asi jsem introvert, proč jsem introvert a podobně. Zní to skoro jako by někdo introverzí trpěl! Ani se nedivím, jsme v menšině a někteří extroverti nás nechápou a ani se o to nesnaží. Jakékoli vyhledávání introvertů odkazuje přirozeně na článek Introverti jsou asi jiný druh.

Zmiňme ještě jedno psychologické téma. Někdo se pokoušel zjistit, jak být šťastný. Dočkal se článku Mít radost ze sebe. Na jednu stranu ho optimismem nabitý článek možná trošku rozdeptal, na druhou stranu mu mohl ukázat, že radost lze mít s naprostých maličkostí. Doufám tedy, že jsem aspoň trošku pomohla. (Budu si představovat že ano. Hurá, mám další věc, ze které se můžu těšit!)

Co kdybychom teď byli chvilku nechutní? Začněme zvolna. Někdo vyhledával mučení pupku. Dostal se na můj loňský článek Co vás ke mně přivádí? Tam jsem totiž zmiňovala vyhledávání slov jako chlupaté ženy, chlupaté pupky apod. Jste rozcvičení nechutností? OK, přejděme k tomu horšímu: šukání s tatínkem. Nechápu, koho to vůbec napadlo. Odkázán byl na článek Lehnou si do postele a... Není třeba mít strach si ho přečíst. Popisuje mou dětskou nevědomost o sexuálním životě.

Žhavým tématem na jaře je maturita, takže se pořád někdo ptal, jak se nejlépe připravit na maturitní zkoušku, popřípadě jak vypadá maturitní vysvědčení. V březnu jsem zmiňovala, že nějaký zoufalec vyhledával, kde se dá maturitní vysvědčení koupit. Těchto chudáků v dubnu přibylo, nákup maturitního vysvědčení nebyl v toplistu mimořádný pojem. Vyhledavače teď už však neodkazují na Originální maturitní vysvědčení, nýbrž na březnový článek, který jsem pojmenovala Kde koupit maturitní vysvědčení? Jak to tak sleduju, za pár let budou články tohoto typu největším lákadlem návštěvníků...

Když se maturtanti dozvěděli výsledky, mnohdy se asi pobavili... a pak taky vyhledávali vtipné vysvědčení či legrační maturitní vysvědčení.

Velkým lákadlem je článek Můj destrukční deník. Pokud nevíte, o co jde, doporučuju vám na ten článek kouknout. Některé vaše cesty k němu jsou celkem normální a pochopitelné. Vyhledávali jste například banánové nálepky. A ty já do destrukčního deníku sbírám! Někdy se však nestačím divit. Jak s deníkem souvisí angella koberce, to vážně nevím.A už vůbec nevím, proč k němu někdo přišel z blogu muj-jezis.blog.cz.

A na závěr dvě perly, které mě v poslední době pobavily asi nejvíce.

queen kdy umřel → No a co, tak umřel slon - Jaký má vliv válcování silnic na dojivost krav?!? Dost jsem o tom přemýšlela a přišla jsem na to, že buď hrál v kapele Queen nějaký slon, nebo byla Slon Mercuryho přezdívka...

propiska vynechává Barevné propisky za tři koruny - Lidi občas hledají na internetu zbytečné informace. Když propiska vynechává, koupíme si novou, ne? To je přece jasné jak facka. Co se týče barevných propisek za tři koruny, musela jsem se s nimi nedávno rozloučit. Už je to skoro rok, co nám zavřeli papírnictví, ve kterém jsem je nakupovala. V zimě mi dopsala poslední a teď nevím, kam na novou. Viděla jsem ji u pana ředitele na praxi, ale připadalo mi hloupé se ptát, odkud ji má... Snad je ještě někde vypátrám!
Další články shrnující důvody vašich příchodů na můj blog:
Kája
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Any | Web | 21. května 2016 v 20:09 | Reagovat

Ha ha ha :D Super článek, zasmála jsem se... No u mě je to celkem nuda, většinou lidé hledají verbala nebo "pernamentní význam slova" nebo tak. Dneska jsem měla vyhledávání "jak správně banán otevřít" :-D Myslíš, že ten člověk ten banán neotevřel, dokud nezjistil jak? 8-O

2 all-is-magic | E-mail | Web | 21. května 2016 v 20:51 | Reagovat

Tak já jsem ráda, že ke mně chodí jen rodiče a čtyři dobré kamarádky :D Ale teď jsi mi trochu nasadila brouka do hlavy, jestli mě nečte ještě někdo z okolí a nepřizná to...

A článek o chlupatém pupku jsem nečetla, jdu na něj :D

3 Kája | Web | 21. května 2016 v 20:52 | Reagovat

[1]: Otevírání banánu je věda! Nezapomínej na to, že my jsme profesionální banánožroutky a v otevírání máme bohatou praxi.

4 Baruschka | E-mail | Web | 21. května 2016 v 23:12 | Reagovat

Budu se u Tebe muset pohrabat v archívu :-)
Já tuhle prskla smíchy a sdělila rodině a nevirtuálním přátelům, že už to mám spočítaný a už po mně pátrají.
Do vyhledávače někdo zadal: "tlusta bryle predkus" a jako první vyskočil můj profilový článek. Tak děkuji pěkně :-) (Schválně, vyzkoušej to taky.)
Jo, někdy se člověk vážně pobaví :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama