Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Co si myslím

Další protivné věci

22. listopadu 2014 v 22:56 | Kája-18 let
Myslela jsem si, že nejpozději v devět padnu, po večeři a teplém čaji jsem však pookřála. Dvě hodiny jsem trápila klavír. Skončila jsem spíš kvůli dodržování nočního klidu, než že by mě to přestalo bavit. Odebrala jsem se do postele. Mám se hned pokoušet spát? Ale ne, nejdřív ještě dokončím článek z rozepsaných... Aneb pokračování toho, čím mě štvete...

Čím dalším mě štvete

18. října 2014 v 18:09 | Kája-18 let
Po trochu optimistickém článku najedu zase na hejtování, které mi jde mnohem lépe. Budu pokračovat ve věcech, které mi na lidech vadí... a tentokrát to nebude jen o nechutných věcech.

Tak ano nebo ne?

6. října 2014 v 17:39 | Kája-18 let
Má smysl něco plánovat? Tato otázka je názvem aktuálního téma týdne. Okamžitě jsem odpověděla ,,ne". Pak mi došlo, že otázka není tak jednoduchá, jak se zdá. Ono totiž záleží na tom, co se plánuje a jak moc velkou přesnost v plnění plánu očekáváme.

Nebuďte nechutní!

24. září 2014 v 17:08 | Kája-18 let
Možná právě vy jste v mých očích neskutečně nechutní! Určitě toužíte po tom, aby se to změnilo. Pak neváhejte, a přečtěte si tento článek plný užitečných rad a vysvětlení, proč zrovna tak škodíte své osobnosti.

Rozhodla jsem se jíst zdravě!

17. srpna 2014 v 10:33 | Kája-18 let
Stravovat se zdravě je samozřejmě správné, ale nic se nemá přehánět. A co mě strašně štve: když je přehnaný hon za co nejzdravějším jídlem úplnou posedlostí.

Neškatulkujte!

24. července 2014 v 16:13 | Kája-18 let
Stává se, že i osoby, které máme rádi, bychom někdy rádi za něco zabili. Když slyším nějakou písničku, neřeším, zda se jedná power metal, industriální metal, metalcore, punk nebo hardcore. Rozhoduji se pouze mezi dvěma možnostmi. Jednou z nich je, že se mi daná píseň líbí, druhou je přirozeně opak první možnosti. Nemá to tak každý. Příkladem je Hudební Kritik. Můj vztah k němu přesně vystihuje první věta...

Je roztomilé, jak je rozmazlený

4. července 2014 v 15:00 | Kája-18 let
,,Podívejte se na Fíka, jak je drzý! Líže mi talíř!" volá nadšeně mamka dívaje se pobaveně na našeho ochočeného pejsánka, který nevydržel vůni večeře a rozhodl se alespoň umýt talíř v její ruce. Když někdo jí na gauči, není pro něj vůbec problém se k nádobí dostat. ,,No tak ho vyžeň, nedovol mu to!" odpovím ji na to. Myslite si, že to má nějaký smysl?

My little pony

10. dubna 2014 v 21:00 | Kája-18 let
Článek, který v rozepsaných leží už dva měsíce. Nápad jsem dostala v autobuse, když jsem uviděla nastoupit tatínka s dcerkou, která v ruce držela odpornou růžovou hračku. Dnes v hlavní roli My little pony.

Jsem velký optimista?

4. dubna 2014 v 13:51 | Kája-18 let
V češtině jsme se dnes mnoho nenaučili. Profesorka si pozvala dva studenty na písemné zkoušení. Jeden z nich po chvíli odevzdal prázdný papír. Češtinařka začala mluvit o tom, že atmosféra v naši třídě je hrozná, že nechápe proč to děláme a ptala se nás, co se stalo, že se naše třída začala ke škole stavět zrovna takto. Rozpoutala se dlouhá diskuze na téma naše škola. A já si říkám: Jsem moc velká optimistka, když nemám potřebu na naše gymnázium nadávat?

Běžím se štafetou do cíle

20. února 2014 v 16:00 | Kája-18 let
Koncem ledna mě David vyzval, abych přebrala štafetu. Pěknou blogerskou štafetu, ne žádnou šílenou pivní výzvu z Facebooku. S malým zpožděním ji přebírám. Třeba se o mne něco dozvíte...

Místo haly obchody

18. srpna 2013 v 12:09 | Kája-17 let
Je to už hodně dlouho, co rada našeho města odsouhlasila, že zbourají naši speciální víceúčelovou sportovní halu. Na jednu stranu se není čemu divit, stav haly je dost kritický, na druhou stranu si demolice našla řadu odpůrců, protože halu hodně lidí vidí jako jakýsi symbol města. (zámek je asi podřadný) A víte, co je nejhorší? Že na místě haly bude stát obchodní centrum...

Skončilo nám Vyprávěj

15. června 2013 v 18:08 | Kája-17 let
A tak se stalo, že jsme včera viděli poslední díl seriálu Vyprávěj, který mě dosud provázel všechny čtyči gymnaziální roky. Po skončení první řady mi to celkem vadilo, chtěla jsem se dívat dál. Teď jsem ráda. Už to ten konec opravdu chtělo.

Jak se pozná (ne)dospělý člověk?

3. června 2013 v 17:29 | Kája-17 let
Otázka, nad kterou by se měli zamyslet především moji spolužáci, kteří mi neustále opakují, že jsem jak děcko. Odůvodní to například tak, že mám blog. Za chvilku poskládají sérii vlaštovek a házejí je z okna, nebo po sobě mrskají křídy. Jak vyspělé že?

Utrpení staré knihy

18. května 2013 v 16:00 | Kája-17 let
Elektronické knihy se stávají stále oblíbenějšími. Není divu. Je praktické mít knihu uloženou například v mobilu. Napadlo vás ale někdy, co si o tom asi myslí papírové knihy?

Jak se obléknout?

10. dubna 2013 v 16:56 | Kája-17 let
Rozhodně neočekávejte článek plný módních tipů. Nevím, co bych vám doporučila, kromě toho, abyste se oblékli tak, aby vám nebylo ani horko ani zima. Vlastně moc nechápu smysl módnéch článků, nevím, co by si z nich měl čtenář odnést atd.

Pes dvorkový

9. března 2013 v 10:04 | Kája-17 let
Kdo nebo co je pes dvorkový? Pes, který žije venku na zahradě, ne v teple páničkova domu. Někteří lidé si nedovedou představit, že by pejsánka nechali venku, jiným se zase nelíbí, že by s nimi pes chodil po celém domě a nedej bože dokonce chodil do postele. Takové názory byly samozřejmě spíše kdysi, myslím, že dnes se trend obrací. A jak takového psa dvorkového vidím já?

K čemu máme psy?

28. ledna 2013 v 20:33 | Kája-16 let
Dnes to nebude dlouhé. Jen bych chtěla napsat krátký článek, na který mám námět pokaždé, když čtu o nějakých psích závodech. Nabírám totiž pocit, že v některých případech je pes jen prostředkem k úspěchu (a penězům).

Je naše škola opravdu strašná?

17. ledna 2013 v 18:00 | Kája-16 let
Téměř od všech, kterých se zeptáte na naši školu, se dozvíte, že je úplně strašná, staromódní, nudná, nespravedlivá a že se těší, až ji po maturitě opustí. Na učitele se raději ani neptejte, nemyslím si, že byste se o někom dozvěděli něco hezkého.

Skončí svět?

12. prosince 2012 v 20:33 | Kája-16 let
Podle různých teorií by nám zbývá posledních několik dní života. Konec světa občas vyvěští kde kdo, ale ten letošní, který má příjt 21.12. se řeší více než ostatní. Proč? Opravdu něco bude? Podle mne je pravděpodobnější, že mě v lese sežere vlk, a pak mě z něj živou a zdravou vytáhne myslivec. Fakt.

Dostihy

10. listopadu 2012 v 15:44 | Kája-16 let
Dovolte, abych ze sebe setřásla veškerý hnus, který se na mně nalepil při krátkém nechtěném sledování televize, když zrovna běžele nekomentované záběry z Velké pardubické. Úmyslně se na takové věci nedívám ani já, ani nikdo z rodiny. Televize zůstala hrát a já k ní přišla bohužel zrovna v momentě, kdy běželi koníci.
 
 

Reklama