Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Co si myslím

Moderní hračky

20. října 2012 v 16:00 | Kája-16 let
Přišel nám skvělý vánoční katalog plný hraček. Jako malá jsem před Vánocema sbírala všechny letáky zaměřené na hračky a pořád dokola si je prohlížela. Dokonce jsme si se sestrou vymyslely, že stránky s panenkami jsou inzeráty na hlídaní dětí a ceny u nich jsou výplata. Když srovnám starý leták a ten aktuální, celkem se lekám...

Finofilství

26. září 2012 v 19:25 | Kája-16 let
Možná už víte, že jsem šílená Finofilka. Kde se to ve mně vzalo?

5. narozeniny blogu + odpovědi na vaše otázky

17. září 2012 v 16:00 | Kája-16 let
Blog má narozeniny! Zapíjet ho v methanolové době raději nebudeme... Místo toho si přečteme článek k výročí a hlavně!!! se o mně dozvíte zajímavé věci, protože právě dnes zveřejňuju odpovědi na vaše otázky! (Snad vám tím moc nepřipomínám Natalii Sadness)

Jsem tady snad k ničemu!

5. září 2012 v 18:00 | Kája-16 let
Ahojíček, jmenuji se Lucinka a je mi dvanát let. To je už dost, ne? Letos jsem nastoupila do sedmé třídy. Už jsme skoro dospělí! A představte si, co řekla třídní úča, když přišla do třídy. ,,Milé děti, doufám že jste si užily prázdniny..." Chápete? Oslovila nás ,,děti"! Takhle by měli zdravit maximálně třeťáky. Nerozhodný

Kauza Lotty aneb kam autorský klub míří?

1. srpna 2012 v 12:15 | Kája-16 let
Koho v pátek přijali do autorského klubu, už určitě zaznamenali všichni jeho stávající členové, zájemci o členství i náhodní kolemjdoucí. Já patřím do první skupiny. O problému jsem se dozvěděla až v pondělí. Články s novými členy totiž moc nečtu. Naštěstí jsem o nic nepřišla, vlna nespokojenosti přes víkend nepřestala. Pokračuje ještě teď. Už v to pondělí jsem se rozhodla, že ve středu napíšu článek.

Jak vypadá metalista?

14. července 2012 v 20:26 | Kája-16 let
Vypadalo to, že snad ani dne nebudu mít námět pro článek. Najednou to však přišlo úplně samo. V době, kdy se mamka se sestrou chystaly na festival Masters of rock. Protože si rýpala. Dozvěděla, že opravdu nejsem metalistka. Ale ať si mluví. Asi o mne nic neví. Vůbec netuší, co poslouchám a co se mi líbí.

No a co, tak jsou Slováci tentokrát lepší...

22. května 2012 v 20:52 | Kája-16 let
Ha. Už se nemůžu dívat na to, jak sprostí Češi nadávají na Slováky, dělají si z nich srandu, komentují jejich neúspěch ve finálovém zápase. Slováci se snaží slušně či neslušně bránit. Samozřejmě se tímto článkem nic nezmění, ale já o tom nedokážu nenapsat.

Vymyslete originální dopravní prostředek.

7. května 2012 v 22:13 | Kája-16 let
Pokuste se vymyslet něco originálního. Sedněte si na židli a vymyslete originální dopravdní prostředek. Pozor! Musí to být opravdu hodně originální! Potom napište, co jste vymysleli. Nejorigiálnější návrh vyhrává. A abyste si nemysleli, že je to nějak jednoduché, čtěte dál tento článek.

Opravdu musíme mít oblečení dle poslední módy?

11. března 2012 v 14:56 | Kája-16 let
Jdu se zase rýpat ve věcech, které mi jsou docela cizí, téměř nic o nich nevím a jdou naprosto mimo mne. Rýpnu si však zcela ráda. Takže jestli právě přemýšlíte, zda na sobě nemáte oblečení, které už vyšlo z módy, raději si článek nečtěte. A jestli si ho přečtete, tak mě neukamenujte. Děkuji.

Tajra vs. Anette

6. února 2012 v 19:33 | Kája-15 let
Koncert finské kapely Nightwish se blíží a hádky mezi tím, jestli je lepší exzpěvačka (Tajra) nebo nová zpěvačka (Annete), jsou stále častější. Už delší dobu jsem uvažovala o napsání článku, co si myslím já a když jsem si dnes na ticepro.cz přečetla komentář, že Anette je pipka která se do kapely nehodí, bylo mi jasno. A abyste věděli, budu Anette bránit.

Virtuální svět na facebooku

29. ledna 2012 v 10:00 | Kája-15 let
Sociální sítě sice zahrnují mnohem více, než facebook, ale já se rozhodla, že věnuju článek právě jemu. Je tam opravdu hodně lidí. Nejen parta puberťáků celý den sedících na počítači. Už tam začínají i jejich rodiče. Postupně se tam asi dostanou všichni. Kdo ví. Třeba jednou, kdo nebude mít facebook bude velký podivín. Článek obsahuje mé názory a anketu.

Mám rád, zimu rád...

13. ledna 2012 v 18:58 | Kája-15 let
Mám rád zimu rád, tak si o ni zpívám rád, mám rád zimu rád tak si o ni zpívám rád.
Děkuji za potlesk za úvodní písničku. Bohužel umím jen refrem. Je to jedna z prvních písniček, které jsem zpívala a protože sloky na mne byly těžké (moc slov), tak je zpívala mamka a já pokřikovala jen to ,,mám rád zimu rád". Měla bych mít zimu ráda, když jsem se narodila v polovině února, zrovna když za okny nemocnice padaly velikánské vločky. Je tomu tak?

Ani po smrti nemůže v klidu odpočívát

22. prosince 2011 v 20:59 | Kája-15 let
Článek není ani tak o Václavu Havlovi samotném, ale o tom, co vše se děje po jeho smrti. Uznávám, že to byl významný člověk, ale už mi to přijde jako trošku moc. Co myslíte, chtěl by Havel, aby se dělal takový blázinec, nebo by chtěl raději jen v klidu a míru pohřbít?

Dlouholeté přátelství, které nezmizí

15. října 2011 v 7:14 | Kája-15 let
Terezko, je pravda že tě mám moc ráda, ale tento článek nebude o tobě, nýnrž o...pastelkách! Seznámila jsem se s nima ještě dříve, než s tebou, tak snad to pochopíš. Hned první den ve škole jsem si něco pěkného nakreslila, za od tebe jsem si ani nepamatovala jméno. :)

Moje milá sestra

7. září 2011 v 17:04 | Kája-15 let
Moje sestra Valerka přišla na svět o dva roky a osm měsíců později, než já. Velmi dobře si pamatuji, jak jsem se na ni těšila. Rodiče mi totiž říkali, že si s ní budu moci hrát. Také se mi líbilo, že budeme mít doma miminko, něco nového, novou zábavu a podobně. Od té doby se můj názor na ni mnohokrát změnil. Obzvlášť když se s ní hádám o zhasnutí v pokoji...

Nedokonalosti světa

30. srpna 2011 v 12:21 | Kája-15 let
Spomal spomal spomal! Případ, při kterém by měli dát obyčejní řidiči pokutu policii. Svět je plný nedokonalostí a drobných zádrhelů. Mám jich pro vás jen několik. Očekávám, že rozjedete diskuzi plnou dalších a dalších problému světa.

Lidi jsou prasata

22. srpna 2011 v 21:01 | Kája-15 let
Jednu dobu jsem si myslela, že bydlíme v dokonalém městě, ale postupně zjišťuju, že to tak není. Člověk jde nakoupit k Novákovi, pam pro ovoce a zeleninu, nakonec si ještě koupí nanuk, chce si ho v klidu sníst, jenže ouha, ani jedna z laviček není ideální. Kde nesedí bezdomovci, tam je nablito. V lepším případě. V horším případě musí zvratky překračovat na chodníku. A tak to je všude, jen se popíjí a dělá bordel. Kam se hnu, tam krabice od vína. Vrcholem je ten nový park.

Zbytečné články na TT a co si myslím o tématech

20. srpna 2011 v 9:51 | Kája-15 let
Asi hodně omíláné téma. Stejně napíšu, jak mě štve, když někdo pořádně nechápe, k čemu TT opravdu je. Normálně se tomu jenom směju, ale když jsem na cvočí blog napsala článek na téma týdne toaleťák, celkem mě štvalo, že na to pixelkáři hned naplácali další články. Články, které nemají žádnou hodnotu. Já vím že na cvoky píšeme články dost nesmyslné, ale stejně, dalo mi práci sepsat všechny ty cvoklé zkušenosti. (Dobře, odkaz: zde) Určitě je tento článek mnohem výš, než nějaká jedna věta: ,,Oni už na tom blogu fakt neví co, to je ale praštěné téma týdne."

Lehnou si do postele a...

7. srpna 2011 v 13:00 | Kája-15 let
Věta osudová, která změnila mé dětské představy o tom, jak vzniká miminko.
Mamka mi vždycky říkala, že se tatínek a maminka musí mít rádi. A že když se mají moc rádi, tak v mamince začne růst miminko. Později, asi v sedmi nebo osmi jsem si prohlížela encyklopedii a člověku a tam bylo o vajíčkách a spermiích. Tak mi teda mamka vysvětlila, že se musí ty dvě buňky spojit a pak vznikne miminko. Od té doby jsem si myslela, že když se maminka s tatínkem mají rádi, tak ty spermie nějakým způsobem přeskočí do maminky. Neměla jsem představu, jak se to stane. Dokud jsem neslyšela větu z nadpisu.

Alkohol atd.

1. srpna 2011 v 17:46 | Kája-15 let
Možná si říkáte, že jsem ještě příliš mladá, abych psala o alkoholu. No. Takové bych chtěla vyhnat. Jednak názor můžu mít v jakémkoli věku, za druhé je to aktuální téma, protože většina moji třídy by za trošku alkoholu dala nevím co.
 
 

Reklama