Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Co si myslím

Autorský klub

27. února 2011 v 9:19 | Kája-15 let
Asi všichni víme, hlavně ti, kterých se to týká, že autorský klub teď prodělává celkem velké změny. Tak si říkám, proč o autoráku nenapsat článek. Abych pravdu řekla, chtěla jsem to udělat už tak milionkrát, ale nakonc jsem to vždycky vzdala. Při těch úpravách si ale myslím, že by bylo dobré ten článek napsat. Protože to vlastně může být i poslední článek, který si jako členka AK napíšu.

Cesta z města

11. ledna 2011 v 16:39 | Kája-14 let
Jsem ráda, že bydlím v takovém městečku, jako je Frýdek a vážím si toho, že bydlím na jeho kraji a ne v centru. Město nemám moc ráda. Brrr, ještě že nebydlím v Ostravě. I tak by mi ale nevadilo odstěhovat se kajsi na dědinu.

2010 flies away

31. prosince 2010 v 10:29 | Kája-14 let
No dobře, jsem padlý Nightwish fanoušek a ty slova z písničky v nadpise jsem si musela dovolit. To bez nich nešlo. Muhehe. Ale změnila jsem si první slovo. Na dva tisíce deset, protože ten rok nám právě kajsi ulítává, aby udělal postor tomu novému. A kam on vlastně letí? Mi se po něm bude stýskat.

Vzpomínky škodí

23. prosince 2010 v 10:39 | Kája-14 let
Sakra, nechápu, jak člověku může pár řádků z historie tohoto roku tak blbě zničit náladu. Ale tak jak jsem někde četla: Vzpomínky škodí. Nemělo by se vzpomínat na špatné věci. Ty mi dokážou zničit náladu hodně. Když si na něco vzpomenu, vyčítám si pak dlouhou a dlouhou dobu, že jsem to tehdy neudělala jinak. Jakoby se to dalo spravit. Jakoby se dala napravit chyba, kterou jsem udělala v minulosti.

Česko kreslí Ježíška

14. prosince 2010 v 8:37 | Kája-14 let
Musím věnovat našemu Ježíškovi alespoň ještě jeden článek. Ono je to sice prd platné, Santu Clause to neodežene, Ježíška to neposílí, ale nějaký ten názor do světa poslat můžu. Já totiž nedokážu moc mlčet, když mě něco vyloženě štve. Jo, já vím, v občance nejsem schopna napsat úvahu na téma manželství, kdežto tady na blog píšu pořád dokola o tom samém. Hm, to bude tím, že na manželství mě nic vyloženě neštve. Za to na tom, jak píšou blOgHiSařky, nebo v dnešním případě, že je vystrkován Ježíšek, mě štve opravdu hodně věcí a mám nutkání svůj názor cpát všem kolem. Jak to vyjádřit lépe, než napsat článek...

Deset věcí které mám ráda

7. listopadu 2010 v 10:19 | Kája-14 let
Možná si ze svým šílených pixelkových dob pamatujete na takové ty trhlé řetězáky. Jak byly různé otázky a blogeři na ně odpovídali...většinou to bylo nekvalitní, skoro nic jsme se nedozvěděli, podobně jako z ostatních článků pixelkových blogů.

Dospělost=složitý termín

2. listopadu 2010 v 17:59 | Kája-14 let
Dospělost, to je termín, který lze jen obtížně definovat. Kdy a jak vlastně začne? Začne okamžikem, kdy dítě už je fyzicky schopno mít vlastní dítě, v patnácti, když si jdeme pro občanku, nebo v osmnácti, když už nám legálně nalijou v hospodě, nebo až v devatenácti, když složí maturitu, tedy zkošku dosělost?  A nezačíná třeba ještě trošku později?

Halloween? A pak bude Santa Claus či co?

25. října 2010 v 16:40 | Kája-14 let
Halloween. Ne že bych nevěděla, oč jde, ale musela jsem si to slovo vygůglovat. Abych vám tu nepsala nesmysly. Nemusím číct celé články, stačí mi začátku. Všude se píše něc ve smyslu, že je to původně keltský svátek a že teď se slaví většinou v anglicky mluvících zemích. Ehm, napsala jsem něco o Slovanech, České republice, nebo něco na ten způsob? Ne.

Blbečci s potřebou se zviditelnit

28. září 2010 v 9:39 | Kája-14 let
Tématem týdne je Talentmania, ale nikdo mě nemůže zabít za to, že se budu věnovat i konkurenčnímu pořadu běžícím na Primě. Svoboda projevu, přece.

Proč bych se nikdy v životě nevrátila na základku?

24. září 2010 v 19:19 | Kája-14 let
Po roce a jednom měsíci na gymplu napíšu článek o tom, proč bych se opravdu nikdy nechtěla vrátit na základku a proč se u nás cítím líp. Myslím že po té době v tom musím mít jasno, ikdyž tento názor jsem zastávala pomalu ještě ke konci sedmé třídy, když mě přechod teprve čekal.

V hudbě radost, štěstí, krása

28. srpna 2010 v 10:59 | Kája-14 let
Už druhý článek na téma týdne. Ale proč ne, hudba je důležitá, takže si ty dva články zaslouží. Minulý článek obsahoval video, na kterém s Terkou hrajeme písničku z Titanicu, My heart will go on. Dnes to bude spíš takové povídání...

Natalia Sadness...v čem je tak skvělá?

27. srpna 2010 v 13:19 | Kája-14 let
Natalia Sadness...včem je tak dobrá? V ničem!

Nedalo mi to. Já prostě o ni musela něco napsat. Nechtěla jsem, protože o ni píše taková hromada lidí a s mnohýma se můj názor shoduje. Nekonec proč to nenapsat taky, je to můj blog a na tom o ni ještě článek není. Až tento.

Odpověď těm ,,milým" Verizám

26. srpna 2010 v 20:39 | Kája-14 let
Milé Verizy...to milé píšu opravdu jen z čisté formality. Jestli jste vy milé, tak je tráva červená, ikdyž máte pravdu, neznám vás ve skutečnosti a tak nemůžu o vašich povahách moc soudit...což byste neměly dělat ani vy, protože to co píšete, o pravdě zrovna nevypovídá.

Píšu to pro vás???

11. srpna 2010 v 10:09 | Kája-14 let
Otázka, jestli tyhle články píšu spíš pro sebe nebo spíš pro vás je opravdu hrozně složitá. Určitě to nepíšu úplně pro sebe, úplně pro vás taky ne, protože to by mě nebavilo...

Historie: jak se člověk mění

9. srpna 2010 v 10:09 | Kája-14 let
Ehm, zkoušeli jste někdy kouknout do archivu blogu a přečíst si několik článků? Mysleli jste si při jejich psaní, jaké jsou skvělé, ale teď máte chuť je smazat?

Psí móda a parádění psů

6. srpna 2010 v 11:00 | Kája-14 let
Nejsem fanynka oblékání hafanů. Nemám ráda  stránky plné reklam na nejmožnější oblečky. Nelíbí se mi, když má pejsek oblečený nějaký zbytečný obleček, třeba na fenečce jorkšírka jsem jednou viděla, sice krásné, ale poněkud zbytečné šatičky. Bylo celkem teplo-pamatuju si, že jsem měla kolem pasu mikinu. Pro psa je takové oblékání přece zbytečné, no ne?

Na deník blok nebo blog?

30. července 2010 v 9:30 | Kája-14 let
Píšete si deník? A používáte na něj ,,blo" s ,,k", nebo s ,,g"? Já oboji. To, že si vedu deník na blogu, to žádné překvapení není. Pro některé může být novinkou, že si deník vedu i v bloku, ikdyž to víc než blog je spíš pěkný tlust sešit v tvrdých deskách s barevnýma stránkama, které voní. Vedu si ho už rok a půl ale moc popsaný není.

Nechcete se náhodu vrátit k pixelkám?

28. července 2010 v 10:19 | Kája-14 let
Nemáte někdy pocit, že byste se vrátili k pixelkovému stylu blogování? Zasekli jste se v polovině článku, protože nevíte, jak inteligentně pokračovat a vzpomínáte na to, když jste někde našli pěkný obrázek, hodili ho na blog a zveřejnili?

Ony dělají všechno líp než já, asi

27. července 2010 v 10:19 | Kája-14 let
Že to není tak dlouho, co jem popisovala jednu blogerku a přitom jsem neuvedla její adresu, čili jsem ji udržela v jakési anonymitě, ikdyž ji většiny blogerů poznala, o koho se jedná? Dnes to udělám podobně. Ale psát budu o někom jinem a ne tak o tom blogu, jako o autorce...respektive autorkách. Hned na začátek poznamenám, že nemůžu vědět jaké ty dvě jsou doopravdy, ale to co dělají na něktrých blozích frmou komentářů, například u mě, to se mi ani trochu nelíbí.

Miley Cyrus-jak toto šílenství vidím já

23. července 2010 v 9:00 | Kája-14 let
Miley Cyrus (nebo Hannah Montana, ale to je nakonec jedno) je na blogu často řešený problém. Připadá mi, že polovina blogerů ji miluje, zbylá polovina ji buď nenávidí, nebo jim je upřímně u zadní části těla. A co si o ni myslím já?
 
 

Reklama