Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Fotky

Vyfocená Praha

24. října 2016 v 20:00 | Kája
Aneb důkaz, že jsem tam letos strávila už nějak moc dní...

Byla jsem v Alpách

4. října 2016 v 21:47 | Kája
...a měla jsem se tam dobře. Konečně jsem se probrala fotkama, moc se nevyvedly. Někdy možná dopíšu i článek. Zatím jsem asi tak v půlce a neumím s ním pohnout.

Janáčkova zvěř

9. září 2016 v 14:00 | Kája
Minulý týden jsem si udělala výlet na Hukvaldy, do rodiště Leoše Janáčka. Dávno před jeho narozením vznikla v obci obora. A ještě dávněji postavili na tamějším kopci hrad. Zkrátka a dobře je to velice atraktivní místo pro muzikantku s foto úchylkou.

Kapky

22. srpna 2016 v 13:00 | Kája
Byla jsem na výletě v Kroměříži a nafotila ,,typické" fotky. Čekáte zámek nebo květy? Haha, koho by to bavilo. Fotila jsem fontánu.

Vlčci a pár dalších olomouckých zvířat

28. července 2016 v 17:30 | Kája
Proč jezdím do olomoucké ZOO? Protože jsou v ní vlci. Je to jednoduché jak facka. Ač jsem se těšila, že celé léto Olomouc neuvidím, byla jsem v ní včera na výletě. Společně s Terkou a jejím bratrem jsme - hádáte správně - navštívili ZOO.

S Fíkem pod třešní

3. května 2016 v 15:00 | Kája-20 let
Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas... a tak jsem si užívala s Fíkem. Ale ne, ve skutečnosti jsem Fíka přenechala na prvního máje rodičům. Pod rozkvetlou třešní jsem s ním byla o týden dříve. Já jsem se učila a opalovala, Fíček čuchal a užíval si, že je venku.

Creepy procházka s jarní atmosférou

18. dubna 2016 v 16:20 | Kája-20 let
Víkend byl slunečný a i když jsem zrovna nepřekypovala volným časem, snažila jsem se být co nejvíc venku. Chodila jsem na velké procházky se psem, byla jsem běhat, opalovala jsem se u řeky, natrahala kytici do vázy... no a samozřejmě jsem vyrazila i jen tak s foťákem.

Jaro je definitivně tady

27. března 2016 v 22:03 | Kája-20 let
Varování: Tento článek je nechutně usměvavý, plný radosti a zobrazuje trapné neoriginální jarní fotky. Ale musí to být. Neznám nic krásnějšího než příchod opravdového jara!

Je libo vzpomínky na léto?

31. ledna 2016 v 15:00 | Kája-19 let
Z poslední doby nemám žádné fotky, protože mi foťák nějak vypovídá službu. V počítači však zůstalo několik snímků z léta, které jsem z neznámých důvodů zatím nedostaly na blog. Proč na konci ledna nezavzpomínat na léto?

Fotopsocházka

27. října 2015 v 16:05 | Kája-19 let
Slunečné počasí láká ven. Je jako stvořené pro focení i pro venčení psa. Tak proč to nespojit? Po prvním pokusu o focení mi došlo, proč procházky se psem i s foťákem zároveň neprovozuju často. Je to totiž skoro nemožné. Být jedním okem zahleděná do hledáčku a druhým švidrat po psovi není příliš pohodlné, věřte mi. Takže toho moc nevzniklo... Čekali jste, že vás tímto odstavcem přivítám u krásných podzimních fotek? Omyl, vítám vás u nepovedených momentek!

Tentokrát pózovaly kačeny

3. srpna 2015 v 8:27 | Kája-19 let
Zase jsem měla štěstí na focení zvířat. Tentokrát jsem však za nimi šla více méně na jistotu - vím, že letos jsou kachny u blízkého rybníka abnormálně neplaché. Představte si, že místo toho, aby utíkaly před Fíkem, si pyšně stoupnou, mávají křídly a snaží se ho hrůzostrašným syčením zahnat. Na foťák nesyčely. Ochotně se nechaly fotit. Dívejte...

Fotografka měla štěstí

9. července 2015 v 19:00 | Kája-19 let
Vyšla jsem na fotoprocházku. Neměla jsem jasný cíl, vůbec jsem netušila, co budu fotit. A najednou se mi poštěstilo...

První rande

14. června 2015 v 19:15 | Kája-19 let
Představili jsme se a vyrazili ven. Jmenuje se Nikon P520. Je červený. Od první chvíle ho miluju. Kamarádi, přátelé, k maturitě jsem si udělala radost velkým dárkem. Koupila jsem si nový foťák. Dnes se podíváme na mé první pokusy s ním...

Vykvetlo

12. května 2015 v 14:50 | Kája-19 let
Sama se divím, že už tady skoro nepřibývají fotky. Asi se mi něco stalo, jinak si neumím vysvětlit svůj nefotící stav. Dnes dlouhou nefotkovou aktivitu naruším. Podíváme se na nádherné květy. Aneb nudná série dokumentující nejkrásnější období v roce.

Babí léto

23. října 2014 v 20:51 | Kája-18 let
Dnes ve fotkách. Kdo má rád sluníčko, určitě bude nadšen. Fotky jsou především z minulého víkendu. Slunečného počasí nešlo nevyužít!

Fotíme a vykládáme

27. srpna 2014 v 16:08 | Kája-18 let
Minulý týden jsme se konečně s kamarádkou fotografkou úspěšně domluvily a vyrazily ven. Pokusů bylo během prázdnin několik, bohužel vždy na něčem ztroskotaly. Už jsem se bála, že se do začátku školního roku nesejdeme. Povedlo se! Výsledek focení si můžete prohlédnout v tomto článku...

Tajemně

27. července 2014 v 22:00 | Kája-18 let
Včera jsem se konečně dokopala k tomu, co jsem už dlouho neudělala: Vyšla jsem si na procházku s foťákem. Tentokrát jsem nefotila optimistické barvy kytiček. Šla jsem trochu do tajmena a nebezpečna. Však uvidíte...

Pracovně na Louce

10. května 2014 v 20:00 | Kája-18 let
Když je hezky, je škoda sedět doma, a tak jsme dnes podruhé vyjeli pracovat na naši oblíbenou Louku. Pavel vyrazil s knížkou k přijímačkám na vysokou školu, já houslema. Dnes i s foťákem, jak jinak. Tak pěkné místo přece nejde nedokumentovat!

Narozeninové kytky a výlet na hory

9. března 2014 v 18:00 | Kája-18 let
,,Jak to souvisí s válcováním silnic?" říká si nechápavě čtenář, po té co zjistil, jak se dnešní článek jmenuje. Ano, zdá se, že výlet na hory příliš nesouvisí s kytkami, které jsem dostala k narozeninám, jedině, že bych je všechny dostala v průběhu výletu. Tak to samozřejmě ve skutečnosti není. Jen se mi sešlo pár fotek, které chtějí spatřit světlo blogosvěta, ale je zbytečné jim věnovat samostaný článek.

Než přijde zima

12. prosince 2013 v 21:20 | Kája-17 let
Poslední dobou jaksi není pořádně co fotit, podzim už dopodzimoval, zima pořád nepřichází a tak si musíme vystačit s archívem.
 
 

Reklama