Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Fotky

Pomoc, rodinné oslavy. Jdem radši fotit!

2. října 2011 v 7:49 | Kája-15 let
Jsem ráda, že jsme na babiččinu oslavu nakonec brali aj psa, chtěl se projít, tak jsem ho vzala a odpočinula jsem si tak od rodiny. Asi všichni tyto rodinné sešlosti známe. A většina lidí je nenávidí. Proto by mě tedy zajímalo, proč se vůbec pořádají?

Podzimní focení

12. září 2011 v 18:41 | Kája-15 let
Včera odpoledne jsem tak nějak neměla co na práci, tak jsem dobila baterky a šla ven s foťákem. Jak jistě víte, jsem fotoholik, takže je to pro mne opravdu skvělá činnost. Vyfotila jsem kolem čtyřiceti fotek. Procházka totiž byla krátká, jen tady po okolí. Pojďme se na některé podívat.

Foto procházka

12. července 2011 v 9:33 | Kája-15 let
Už o jarních prázdninách jsme s Marťou plánovaly, že si vyrazíme někam ven s foťáčkama. Hodně vody uběhlo, když se plány staly skutečností. Včera jsme si daly takovou pěknou procházku, při které jsem pořídila 125 fotek. Když se rozjedu, tak fotím a fotím. Je pravda, že mám hodně fotek, které si jsou strašně podobné. Když jsem je protřídila, zbylo mi třicet fotek, které stojí za něco a neopakují se. Do článku je to trošku moc, takže tady dám jen některé a koho zajímají i ty ostatní, může si je prohlídnout ve fotogalerii. (odkaz nahoře, dále hledejte ve složce příroda)

Hukvaldy

11. června 2011 v 20:49 | Kája-15 let
Muž na Maidnech (jak já mu závidím), Terka se šrotí bižuli, protože ji čeká velké přezkoušení, Kamilka slavila své patnáctiny, které měla v březnu. Zkrátka byli zaneprázdněni, neměla jsem s kým co podniknout. A tak jsem po dlouhé době povýletila s mamkou a taťkou. Jelo se na místo, kde jsem opravdu nikdy nebyla (haha). Na Hukvaldy.

Milovaný nástroj

4. června 2011 v 18:59 | Kája-15 let

Housle! Přišla jsem k nim jako slepy k huslim a teď je miluju. Produkovat hudbu vlastní je ještě lepší, než si pustit Run to the hills, Amranth nebo Škaredý holky. Původně jsem chtěla hrát na flétnu, pak jsem chodila do PHV a když jsme měli mít vystoupení, doprovázela nás k jedné písničce blonďatá Terezka na housličky. Tehdy jsem se do houslí zamilovala. Pak se nás ptali, na co chceme hrát, a já řekla, že na flétnu nebo na housle. Paní učitelka věděla, že na flétnu je nával, a tak mě automaticky napsala na housličky...

Kvete kvete

6. května 2011 v 18:13 | Kája-15 let
Upozorňovala jsem, že kvetoucí fotky ještě budou. Dneska nějaké dávám. Jinak už mi dochází inspirace k focení, takže v květnu už to vidím na tak maximálně jednu dávku, takže se nebojte.

Jabloň a další

2. května 2011 v 16:00 | Kája-15 let

Domů z nádraží jsem šla, jako obvykle, když je tak hezky, pěšky. V batohu jsem měla foťák, protože jako fotoholička ho nosím opravdu všude, bez jeho doprovodu se neobejdu. Jak jsem tak šla, uviděla jsem rozkvetlou jabloň a prostě mi to nedalo. S foťákem v ruce a s očima šilhajícíma na displej jsem tam stála pěkně dlouho.

Květiny na fotkách

25. dubna 2011 v 10:49 | Kája-15 letVčera jsme byli u babičky-rodinná sešlost v rámci oslavení babiččiných narozenin, svátku babičky, strejdy a ségry a Velikonoc. Možná i něčeho dalšího, nevím. Scházíme se takhle dvakrát ročně, jednou na jaře, podruhé na Vánoce. Jezdí se i na oběd, já včera přijela až odpoledne, protože jsme měli vystupování na zámku. O tom někdy jindy.

Orsej

19. dubna 2011 v 19:31 | Kája-15 let
Absolutně nechápu, proč jsem v minulém článku s fotkama nezveřejnila i tu nejlepší. Možná se mi tak skvělá předtím nezdála, možná jsem si ji nevšimla, možná..ani nevím. Při nahrávání na facebook jsem zjistila, že ji mám a že je nádherná. Kdo přesně? Krásný žlutý orsej jarní, u takové zdi. Zajíma-li to někoho, focený na ulici Těšínské.

Jaro vzato foťákem

16. dubna 2011 v 19:32 | Kája-15 let

Dneska bylo počasí tak celkem v pohodě, už pominuly deště, sníh a další výmysly aprílového počasí, tak jsem si řekla, že vyvenčím svého Samsunga a pořídím nějaké ty fotky. Byly problémy s baterkami. Jojo, mám s nima problém vždycky, ale tentokrát jsem je ani nemohla nabít, protože nabíječku si vzal s sebou do Koreje, kde je na poznávacím zájezdu z práce, no, vlastně už přiletěl a je na cestě z Prahy. Nabíječka cestovala s ním. Je pravda, že je důležitější nafotit do detailů takovou cizí zemi... ale pro fotoholika dost nepříjemné!

Fotky z Polska

27. března 2011 v 19:59 | Kája-15 let
Fotek jsem si přivezla přes tři sta, tak jsem si řekla, proč se s některými nepochlubit. Nějaké extra fotky focené pro krásu fotek nemám. Fotila jsem, abych měla nějakou tu památku. Většina fotek je o tom, jak blbneme, protože jsme blbi opravdu hodně. Našlo se tam však něco normálního...tak se mrkněte...jestli o to stojíte.

Zimní focení

30. ledna 2011 v 9:49 | Kája-14 let
Včera byl krásný den. Svítilo sluníčko. Slunko a sníh, to dává dohromady něco moc krásného, takže myslím, že nejeden fotoholik si vyšel fotit. Mezi nimi jsem byla i já. Ne všichni se ale potýkali s technickými potížemi. Teda myslím.

Když jde fotoholik fotit

31. října 2010 v 10:10 | Kája-14 let
Včera byl krásný den, to počasí a tak, to víte, nedalo mi to, oblíkla jsem mikinu, popadla foťák a šla ven. V takovém počasí se dá vyfotit hodně krásných fotek, většinou. Pokud ovšem máte nějaké to místo, že ano. Vyšla jsem před dům, chtěla něco vyfotit, když tu jsem zjistila, že nemám paměťovou kartu. A bez té?

Východ slunce

22. září 2010 v 18:29 | Kája-14 let
Východ slunce je sám o sobě hodně fotogenický. Jednoho krásného dne jsem vstávala do školy. Dobře, tohle se děje každé pracovní ráno. Tehdy jsem s šla do obývaku pro tričko, které se tam sušilo. Obývak máme na východ, na rozdíl od ostatních pkojů, které jsou na západ. A když jsem tam vešla, přes žaluzie šlo nějak moc pěkné světlo. Odestřela jsem a uviděla jsem něco nádherného. Rychle jsem řešila problémy s foťákem, baterky a tak, a pak jsem vyběhlana balkón a udělala několik fotek. Vím o místě, kde by ty fotky byly sto procentně hezčí a dalo by se udělat více rozdílných fotek, ale utíkejte ráno rychle na pole a stihněte pak školu...

Žirafa ze všech možných stran

9. září 2010 v 19:19 | Kája-14 let
Sestra mě požádala o vyfoceí její oblíbené plyšové žirafy. Ona je totiž na žirafy, plyšových má úplnou hromadu a dokonce i její design na blogu je se žirafama. Tak jsem ji teda vyfotila, ze všech možných stran. Fotky jsou hezké, tady jich dávám jenom šest.

Zvářatka v Zoo

4. srpna 2010 v 11:00 | Kája-14 let
Jak už jsem jednou psala, ve středu jsem byla v zoo. Jak mě znáte, musela jsem hodně fotit, protože to mám asi v krvi. Nafotila jsem celkem 168 fotek a natočila celkem 18 minut videa. Plánuju, že to různě sestříhám, dám do toho pár fotek, přidám hudbu a udělám takový zoo klip. Na to si ale budu muset stáhnout nový program, protože ten co mám se mi seká.
Je jasné, že se ne všechny fotky povedly. Dost se jich rozmazalo, pak hromada neutrálů a několik těch, co stojí za předvedení.

Fotky kočiček a koťat

2. srpna 2010 v 11:00 | Kája-14 let
Koťata jsou lepší než televize. Blbnou, hrajou si a nudit začnou až když se odeberou ke spánku. To potom stačí chvilku obdivovat jak si to lehly a pak je nechat spokojeně snít. Koťata jsou ideální k focení, kdo by nechtěl zachytit ten rostomilý kukuč.

Kytičky

21. července 2010 v 19:00 | Kája-14 let
(předpřipraveno)
Dneska tady pro vás mám několik málo kytiček, něco od nás, něco od babičky, ale všchny jsou nádherné. Ne že bych si chválila ty fotky, ono je to už v těch květinách.

Krásná zvířatka

20. července 2010 v 18:00 | Kája-14 let
(předpřipraveno)
Když jsem byla jednou u babičky, šly jsme na návštěvu k jeji sestře, protože jsem chtěla vidět kočky, které má. Má dvě majnské mývalí, dvouletou kočičku Tapinku a půl ročního kocourka Rikiho. Měla jsem to štěstí, že tam zrovna byly na hlídání i poádné Britky, tedy jedna Britka Jeska a durý Brit Akim. Všechny čtyři čičiny jsou krásné a nešlo nefotit. K tomu jsem vzala i ročního border teriera Arga, a dva králíky.

Podzim na zahradě- fotky

15. října 2009 v 17:43 | Kája-13 let
A jsou tady krásné fotky, které jsem vám v neděli slíbila. No, překvapilo vás to slovo ,,krásné" ?
No, samochvála smrdí, co se dá dělat, ale podle mě se mi (některé) fotky povedly. Hlavně to jedno červené jablíčko, to je úplně úžasné!
 
 

Reklama