Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Inter(fer)net

Hnusná cé zet

27. dubna 2011 v 17:31 | Kája-15 let
Haha. Zase si jednou rýpnu. Protože mi to připadá neskutečně komické. A ubohé. Řeč je o té stránce, na kterou nás neustále odkazují. Po odhlášení nás tam šoupnou, pokud nemáme v nastavení zaškrtnuté, že tam opravdu nechceme (což má asi každý, krom těch, co tu teprv začínají a pořádně se nerozkoukali), z úvodní blog.cz stránky nám na každém kroku cpou před oči nejnovější úžasné články, a tak dále a tak dále. Už jsem to tady za trapárnu jednou označila, ale proč nepokračovat že...

Krásná

12. ledna 2011 v 21:20 | Kája-14 let
Krasna.cz...Kdy tu stránku spustili? Už pár dnů si všímám těch otravných reklam odkazujících tam. Samozřejmě, že jsem tam klikla. Přišla jsem tam, viděla a odešla. Já na tohle nejsem...

Blog šílených a vychlamaných cvoků

9. ledna 2011 v 10:39 | Kája-14 let
Dnes slavnostně po roce a půl přidávám článek do rubriky Internet. Nějak nevím, co tam neustálé psát. Nejčastěji píšu články do deníku, nebo úvahy, prezentace stránek, knih, rozhovory a podobně ustaly. Teď jsem se ale rozhodla, že se rozepíšu o blogu, který vedu společně se svými cvoklými přáteli a možná na konci uvedu i jeho adresu.

www.gamesgames.com // Rollercoater creator

18. července 2009 v 10:04 | Kája-13 let
Psáno ve čtvrtek

Rollercoater creator je logická hra.

Jste jako nějaký architekt zábavných parků a sestavujete nové a nové atrakce pro své zákazníky.

Cílem hry je navrhnout trasu, po které se jezdí. Zákazníci atrakce musí cestou posbírat mince a vyhnout se určitým překážkám. K dispozici máte obyčejnou tužku, kopec dolů, po kterém atrakce brzdí, a hodně jiných výhod.

Folmíci

1. července 2009 v 10:28 | Kája-13 let

Znáte výše uvedený blog?

Já jsem ho oběvila teprve nedávno a už teď mohu říct, že je vážně fajn.

Palác z karet

24. června 2009 v 17:16 | Kája-13 let
Ve škole je teď aktualním tématem pouze jedno: karty
Je jedno, jesti v klasickém prší, ve vojně, v kentec, nebo v moderních hrách, jako jsou Střelené karty, Bang! a Magic (magic by potřeboval svůj vlastní článek, abych vám vysvětlila, jak to s ním ve škole je.)
No a taky si pár lidí vzpomělo na stavění pyramid a jiných ,,nesmyslů".
Samozřejmě jsem se tay přidala :-)
Největší maniak je spolužák Petr. Ten prý jednou postavil pyramidu ze sedmi podlaží. Pochválila jsem ho, a on řekl, že to je nic, že jiní umí i lepší věci z karet.
Potom mi doporučil tohle video.

Pochopila jsem z toho, že ten pán potřeboval 22 000 tisíc karet a postavil to za tři dny. Jestli je tomu jinak, tak mě prosím vyveďte z omylu.
Každopádně je to borec.
Ten karetní palác je úplně stejný, jako ten opravdový, co?


Není co dodat :-).

Oblíbené hry 2/3

3. března 2009 v 20:53 | Kája-13 let
Pokračování třídilného seriálu o oblíbených hrách,které pravidelně hraju na blog.blog.cz . První část si můžete přečíst tady.

Oblíbené hry 1/3

19. února 2009 v 9:02 | Kája-13 let
Ja už víte,všichni blogeři máme tu možnost hrát proti sobě hry. www.hry.blog.cz Já hraju hry trašně málo,většinu času strávím psaním článku nebo prohlížením jiných blogů.
Někdy se ale začnu nudit,takže tam zajdu a něco si zahraju.
Když jsem se dívala na žebříčky nejlepších hráčů,jsem na nějakém plus mínus stopadesátém místě. Mám co dohánět,abych byla na první stránce. Ale o to přece tolik nejde,hlavně že se při hraní bavím.

Rozhodla jsem se s vámi o některé hry podělit. Doufám,že vás to inspiruje... :-)

Nudíte se? Zahrajte si kravinaté hry!

9. února 2009 v 8:06 | Kája-12 let


Je pondělí,start nového týdne,sedmá A se krčí v učebně informatiky u počítačů.
Všichni mají co dělat. Jen já jsem se začala po deseti minutách nudit.
Obcházela jsem oblíbené blogy,stránky,šla jsem dokonce i na libimseti.cz
Stejnak z toho nebyla zábava na celou dvouhodinovku. Zkusila jsem jít na hry.blog.cz a doufala,že mě tam něco zaujme. První hra kterou jsem uviděla se jmenovala Bugs. Spočívá v tom,že musíte zdrhat před beruškama a jinýma nestvůrama.
Zkuste si jí. Asi vám to bude připadat jako kravina,ale třebas s tím zabijete čas a možná se i kapku pobavíte.


[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/bugs.swf" width="420" height="355" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/bugs.gif"]


Nakonec se vám omlouvám za nudný článek.

www.vestirna.com

29. ledna 2009 v 20:56 | Kája-12 let
Možná znáte tu webovou věštírnu. Já jsem se tam dostala jednou v informatice. To je totiž to masové šíření internetových stránek a her (včetně mého blogu). Ani nevím,kdo na to přišel,ale
najednou se koukám,že všichni kolem jsou na nějaké stránce,kde se dovídají o své budoucnosti (případně minulosti). Nejdřív jsem jen tak koukala a smála se tomu,co se ostatní dozvěděli,ale
nakonec mi to nedalo. Prostě jsem se musela kouknout jak z ní adresa a rychle tam pospíchat.


Tím nejzajímavěším je určitě magická koule. Vím,že to je nemožné,ale mám takový poit,že ta koule mluví pravdu. Nesmějte se mi. Jedna moje kámoška se ji zeptala,jestli má jít ven a dozvěděla se,že ne. Katka ji poslechla-a za chvíli začalo pršet. Je to zvláštní věc,ta magická koule. Já jsem se ji zase zeptala,jestli dostanu na vysvědčení trojku z fyziky,ona řekla že možná ne. Trojku nemám. Podle učiteloveho mínění mám krásnou dvojku.


Dalším způsobem věždby jsou kostky. Ty jsem teda pořádně nepochopila. Je to však takové předpovídaní budoucnosti jako křišťálová koule,ale ta je mi sympatičtější.


Pokud chcete zjistit informace o svém minulém životě,klikněte na ,,minulý život". Vepíšete kdy a kde jste se narodil(a) a jestli jste muž,nebo žena. Za nedlouho vám to vyplivne,kdy jste se narodili a kde zemřeli,místo bydlení,a jaké jste mělipovolání. Asi vás to nebude zajímat,ale stejně napíšu,že já jsem byla v minulém životě kejklířka,která žila ve Švýcarsku. A potom,že mě Švýcarsko láká.Prohání vás zlé sny a vy se bojíte,že je to nějaká ,,předtucha"? Nebo to jsou naopak krásné sny,které si přejete,aby byly skutečností? Vejděte do sekce jménem ,,Snář". Tam zadáte,o čem ten sen byl a vám se napíše,co to znamenalo. Nebo si to najdete podle abecedy. K tomuhle mám ale malé výhrady. Často mi to totiž můj sen vůbec nenajde.Jestli se nervujete k vůli svoji,nebo něčí smrti,můžete se dozvědět datum úmrtí. Opět asi dost nepřesné. Taky se tam odpočítavají sekundy,kolik vám ještě zbýva. Vypadá to dost krutě.


Samozřejmě tam je o hodně více možností. O těch vám nenapíšu. Zjištěte si to sami.

Můj názor na stránky? Jsou pěkně zajímavé. Do jaké míry je to pravda netuším. Asi to bude hlavně na tom,jak kdo tomu věří.

1001 her

3. ledna 2009 v 10:05 | Kája-12 let
Chcete si odpočinout od blogu? Na to pomohou jen hry.

Pojďte si hrát,a to třeba na www.1001her.cz
Tisíc her určitě znáte,ale je tady i ticíc-jedna her. (že by tam bylo o jednu hru více :-D)
Jsou tam úplně běžné plošinovky,adventury atd. a uršitě si tam každý najde co chce.
Hry jsou většinou z portálu www.agame.com ,ale tam to máte hezky v češtině,tak co řešit,že?
Rovnou vám nabídnu hru Jane hotel. (tady). Jestli znáte hru s miminama, Kinder garden,tak tohle je něco podovného. Staráte se o návštěvníky vašeho hotelu.
Ale aby neměli admini něco proti,nesmíme shodit z lopaty ani www.hry.blog.cz ,kde můžete závodit se svým blog účtem a tím si vlastně udělat mezi blogery reklamu.
Skvělé hraní.
 
 

Reklama