Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Kája ráda

Mám ji!!!

28. listopadu 2016 v 10:58 | Kája
Byl to rozhodně nákup roku. Včera jsem si koupila něco, po čem jsem dlouho toužila a co nebylo k sehnání. Jak všichni víme, všechno jde, když se chce, a tak jsem si včera v Čajovně Matce vyzvedla svou nejoblíbenější čajovnovou konvičku.

I need coffee now!

16. července 2016 v 19:04 | Kája
Káva. Nemůžu říct, že by byla nějak výrazně důležitou součástí mého života, ale když už nějakou výbornou kávu mám, nemůžu si ji vynachválit. A tak i jí věnuji článek do nedávno vzniklé rubriky Kája ráda. Mohla by se totiž urazit!

Zastav se a připrav si čaj

6. července 2016 v 22:11 | Kája
Konec úspěšného zkouškového jsme oslavovaly kde jinde než v čajovně, navíc jsem poctivě doplnila domácí zásoby. Bylo by skoro až divné, kdybych v takové situaci nevěnovala své těžké závislosti článek. Takže, prosím, odejděte do kuchyně, připravte si nějaký dobrý čaj a pak se vraťte ke čtení. Dnes píšu o lásce k čaji a čajovnám.

Já obrazem

20. února 2016 v 21:19 | Kája-20 let
Nezůstávám pozadu a také plním výzvu Já obrazem. Kdo mě nezná, aspoň se o mně něco dozví, kdo mě zná, může si ověřit své znalosti.

Jsem shopaholik...

15. ledna 2016 v 21:50 | Kája-19 let
Jde to se mnou od deseti k pěti. Schovejte přede mnou všechny čaje, knížky o čajích, sítka, konvičky, prostě cokoliv, co nějak souvisí s pitím čaje. Neučiníte-li tak, budu všechny tyto věci z celého světa vlastnit asi já...

Houslistka útočí

27. června 2014 v 10:45 | Kája-18 let
V pondělí jsem kromě vysvědčení za pátý ročník gymnázia dostala i závěrečné vysvědčení ze základní umělecké školy. Co se dá dělat, zestárla jsem, odehrála jsem absolventský koncert a vzdělání pro mne tak nějak skončilo...
 
 

Reklama