Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Kájinči deníček

Tažení na Frenštát

3. listopadu 2015 v 15:43 | Kája-19 let
Jelikož je na sezení doma příliš krásné počasí, vydaly jsme se se sestrou na fotografický výlet pracovně nazvaný jako Tažení na Frenštát. Oproti původním myšlenkám ze září byl výlet hodně zkrácen, ale přesto byl pěkný. Měla jsem se dobře. A pak to pokračovalo. V pátek jsem se viděla s důležitými lidmi, sobota pro mne znamenala velký denní bonus v práci... Největší vinu své dobré náladě přikládám usměvavému sluníčku. Už se těším, až se odpoledne zase někam projdu!

Naděje na lepší časy

23. října 2015 v 15:37 | Kája-19 let
Pomalu ale jistě se vracím do normálu. Už nebrečím každý den a dokážu se pochválit. Odešel ten hnusný pocit, že je všechno kolem mne špatně. Zase se (slovy kamaráda) na ten svět směju. Aspoň podle mých měřítek. V očích jiných budu navždy ta smutná nebo vážná. (Aneb: Pojď na panáka, ať se trochu spravíš.)

Chvalozpěv na víkend

12. října 2015 v 7:56 | Kája-19 let
Dovolte mi, abych pro dnešek udělala výjimku a místo typického hejtovacího článku napsala hotový chvalozpěv! O víkendu jsem zažila spoustu krásného: viděla jsem Anežku, Apocalypticu, navštívila dvě čajovny a hlavní město...

Zmatená

2. října 2015 v 9:55 | Kája-19 let
Dny utíkají a já stále tápu a nevím, co s vlastním životem. Ještě pořád jsem se nevyrovnala s koncem gymplu. A hlavně nevím co chci a co nechci. Tedy, to druhé zrovna vím. Momentálně nechci jít ven, docela se mi v MC cafe se středním americanem líbí. Je tu teplo.

Poprvé ve škole

27. září 2015 v 15:46 | Kája-19 let
Připadám si jako chodící mrtvola. K velkému deficitu spánku se přidal nějaký bacil, který mě teď pořád nutí kýchat, smrkat a rád mi zvedá teplotu. Nejbližší volno mě čeká v sobotu, naštěstí mám před sebou alespoň tři dny, kdy nemusím brzo vstávat, takže se aspoň vyspím. Možná. Pokud mi do toho ještě něco nevleze...

Ani cestování mi už nejde!

17. září 2015 v 16:30 | Kája-19 let
Blog má dnes narozeniny a já přemýšlím, jestli vůbec umím něco jiného než sem psát ironické hejty. Je mi čím dál hůř. Na co sáhnu, to se mi nepovede. I na to cestování mám poslední dobou nějakou smůlu.

Profi fanynky v akci na Dni pro Světlušku

15. září 2015 v 17:05 | Kája-19 let
Jelikož se snažím chmury léčit kulturním životem, neváhala jsem ani minutu, když mě kamarád pozval do svého rodného města na Den pro Světlušku, na kterém dokonce dvakrát vystupoval. Abych měla parťačku, napsala jsem okamžitě Anežce. Souhlasila. A vzaly jsme to poctivě!

Opít se džusem

27. července 2015 v 10:02 | Kája-19 let
Pohybovat se ve světě, kde každý pije, je někdy dost složité. Chudák abstinent. Ve skutečnosti však z toho vznikají docela vtipné situace. Abstinent se pak jen směje.

Opět zase starosti

21. července 2015 v 20:46 | Kája-19 let
Chvíle úplného štěstí nikdy netrvá dlouho. Pocit, že jde všechno po másle po pár dnech opět vystřídaly starosti a pocit, že absolutně nic nezvládám. Taky se tak někdy cítíte?

Můžu se vdávat

13. července 2015 v 17:30 | Kája-19 let
Prý se holka po třech týdnech na faře může vdávat. Jelikož jsem tam strávila celkem sedm týdnů, není pochyb o tom, že se vdávat vážně můžu. A to jako doopravdy. Postarám se o chlapa, děti i domácnost. Všechno mě naučila práce...

Sweetsen fest 2015 (očima vystupující!!!)

6. července 2015 v 18:16 | Kája-19 let
Hrála jsem na Sweetsen festu! Můžu se spokojeně odstěhovat, teď už městu vůbec nic nedlužím. Pokud vás zajímá, jak jsem k tomu přišla, jak jsem se cítila, co na nás řekli lidi a pokud chcete vidět nějakou tu fotku, pokračujte ve čtení tohoto článku.

Sweetsen fest 2015 (očima diváka II)

3. července 2015 v 19:35 | Kája-19 let
Rok s rokem se sešel. S koncem června přišel i největší benefiční festival v Moravskoslezském kraji - Sweetsen fest. Jako vzorná obyvatelka Fajneho mjesta a fanynka kultury jsem na festivalu strávila spoustu času. Chcete vědět o ,,Svícnu" a jeho průběhu víc?

Sweetsen fest 2015 (očima diváka I)

30. června 2015 v 20:20 | Kája-19 let
Rok s rokem se sešel. S koncem června přišel i největší benefiční festival v Moravskoslezském kraji - Sweetsen fest. Jako vzorná obyvatelka Fajneho mjesta a fanynka kultury jsem na festivalu strávila spoustu času. Chcete vědět o ,,Svícnu" a jeho průběhu víc?

Najdi si práci (hodně štěstí!)

24. června 2015 v 20:22 | Kája-19 let
Jedna brigáda skončila, je třeba si najít další. Podle okolí je to velice jednoduchý úkol. Bydlím ve městě, musím mít kolem sebe hromadu pracovních míst! Až si připadám jako absolutně neschopný lenoch, přestože je to jen pár dní, co jsem skončila v předešlé brigádě. Jenomže...ono to s novou prací vážně není vůbec jednoduché!

Koncert jen pro nás

22. června 2015 v 9:16 | Kája-19 let
V pátek jsme si se sestrou a s Any dočkaly. A čeho? Přece koncertu naši (zřejmě) nejoblíbenější místní kapely, která se jmenuje Líheň. Bandě to šlo, vstup byl zadarmo, místo koncertu čisté a příjemné a co je nejkrásnější: Bylo to vystoupení jen a jen pro nás!

Myšlenkové pochody před přijímacími zkouškami

18. června 2015 v 16:17 | Kája-19 let
Má hlava má dokonalou schopnost popírat vážnost situace. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč jsem maturitu a teď i přijímací zkoušky zvládla úplně bez stresu. Dovolte abych vám popsala svůj přijímačkový den.

Bažantka x maturantka

16. června 2015 v 22:31 | Kája-19 let
Na gympl jsem nastoupila jako třináctiletá. Po šesti letech jsem z něj odešla plná nepotřebných vědomostí, zkušeností a dobrých i špatných zážitků. Ač si připadám stejná, je ze mne úplně jiný člověk. Snad jen to pedagogické zaměření mi zůstalo.

Jsem divná

9. června 2015 v 16:00 | Kája-19 let
Neskutečně obdivuju svou sestru. A to z jednoho prostého důvodu: dokáže (zřejmě) bez problémů každý týden cestovat nějakou osmdesát kilometrů daleko a pracovní dny trávit na intru. Já bych to nedokázala.

The end of the era

3. června 2015 v 16:00 | Kája-19 let
Už je to vážně za námi. Už nejsme cvoci gymnázia frýdlántského. Už nevlastníme čipy od dveří ani klíčky od skříněk. Už nemůžeme do školy chodit ani kdybychom chtěli... Jak proběhlo předávání maturitního vysvědčení a co gymnáziálnho mi bude chybět?

Originální maturitní vysvědčení

21. května 2015 v 10:17 | Kája-19 let
Samé jedničky jsou nuda, má je u maturity kde kdo. Já jsem unikátní maturantka. Mám za sebou úspěchy. Mé vysvědčení s celkovým součtem sedm bude něčím velice zvláštní a vtipné...
 
 

Reklama