Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Kreslím

Kreativní kreslení pro pejskomily 2

17. prosince 2016 v 13:00 | Kája
Na konci roku jsme si jako knihu za ,,vysvědčení" vybrala Kreativní kreslení pro pejskomily. Už podruhé se s vámi podělím o to, jak se mi v ní daří kreslit. Příšte už to bude naposledy, kniha bohužel není nekonečná.

Kreativní kreslení pro pejskomily 1

8. listopadu 2016 v 17:30 | Kája
Na konci školního roku nám mamka tradičně kupuje za vysvědčení knihu. Loni jsem už sice vysvědčení nedostala, ale na knihu jsem měla nárok i tak, vysoká škola přece není žádná flákárna! (Je, ale to nikdo nemusí vědět.) Chtěla jsem si vybrat nějaký hodně tlustý román, narazila jsem však na knihu úplně jiného charakteru. Tou je prosím pěkně Kreativní kreslení pro pejskomily. Není to kniha na čtení, je to kniha na kreslení!

Antistresové kachličky

28. února 2016 v 21:59 | Kája-20 let
Jak zabijíte nudu a čím se uklidňujete, když jste ve stresu? Já kreslím kachličky! Už dlouho si říkám, že je až divné nemít tak důležitou součást osobnosti na blogu. Dovolte tedy, abych to napravila.

Můj blogový maskot

24. listopadu 2015 v 16:15 | Kája-19 let
Přibližně po sto letech jsem se zúčastnila blogové soutěže. Asi jste postřehli, že se do neděle měly posílat návrhy na maskota blog.cz. Protože se můj návrh nedostal do finále, rozhodla jsem se vám ho předvést alespoň tady.

Šmigrust na sněhu

6. dubna 2015 v 11:26 | Kája-19 let
Veselé Velikonoce a šťastný nový rok. Abych pravdu řekla, nějak ty svátky jara nepociťuju. Že by za to mohlo počasí? Jediné, co trochu vnímám, jsou prázdniny. Úplně poslední prázdniny na gymplu. Měla bych se učit, ale místo toho dělat řadu dalších věcí, třeba kreslím. A to vám hodlám ukázat.

Když fanynka kreslí

23. září 2014 v 16:00 | Kája-18 let
Na přelomu srpna a září mě postihla jakási tvůrčí nálada. Vznikly dva barevné fanouškovské obrázky. Po jejich zveřejnění na facebooku se strhla silná hromada reakcí. K mému potěšení byly více méně kladné, takže svá ,,umělecká" díla zveřejním i tady.

Čmárala

15. června 2014 v 16:48 | Kája-18 let
Okamžik, na který jste určitě všichni dlouho čekali. Dnes se po celkém delší době můžete posmát tomu, co jsem nakreslila. Uvidíte dva obrázky, jeden tužkou, druhý pastelkama. Jste připraveni?

Pár čmáranic

23. února 2013 v 11:30 | Kája-17 let
Udělala jsem si velký scanovací den a nascanovala hromadu obrázků a sešit. Měla jsem scanovat i IQ testy pro psy, ale jelikož je knížka moc tlustá, nakonec jsem vzala foťák a poslala Terce fotky. Text jde přečíst, takže může Maxíkovi otestovat inteligenci i tak. Řekla bych, že se mi po pokoji válí mnohem víc obrázků, ale nenašla jsem všechny. To víte, když někdo pořád kreslí...

Obrázky od Káji

22. dubna 2011 v 10:59 | Kája-15 let
Veškeré obrázky, co jsem kdy strčila na blog, si můžete prohlédnout v galerii.

ZDE

Řecká stavba (nebo není řecká?)

13. února 2008 v 18:17 | Kája-11 let
V Ostravě je takový areál,co se jmenuje miniuni,a tam jsou modely slavných staveb.No a oni tam vyhlasili soutěž o nejhezčí obrázek miniuni.No tak jsem kreslila.

Kategorie byly:
6-8 let →1.kategorie
9-15let→2.kategorie

Já jsem v té druhé kategotii vyhrála 3.místo (héč) ! A byla to stavebnice Merkur! Super! Možná že by bylo lepší,kdybych měla 2.místo,protože byla cena výtvarné potřeby.Rozhodně bych nechtěla

1.místo→mp3! Fůůůůůůj,to by bylo hrozné,mít 1.místo!

 
 

Reklama