Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Návody

Tipy pro cestování bez stresu

18. října 2016 v 17:00 | Kája
Rádi byste někam jeli, ale bojíte se, že se něco pokazí? Od toho jsem tu já a mé tipy pro cestování bez stresu! Za poslední roky jsem v cestování v rámci republiky nabrala bohatou praxi, můžete mi tedy věřit. Jste v rukou odborníka! (Článek bude samozřejmě podán mým osobitým stylem.)

Na co sbalit holku 2

3. února 2016 v 18:00 | Kája-19 let
Je tomu už rok, co jsem se s vámi štědře podělila o rady týkající se balení holek. Článek měl veliký úspěch, proto dnes přicházím s jeho pokračováním! Jsem bohatší o nové zkušenosti. Milí muži, jestli stále nevíte, jak zapůsobit na ženu vašeho srdce, jste tady správně. Všechno je 100 % účinné.

Jak se (ne)chovat u pokladny

27. srpna 2015 v 14:30 | Kája-19 let
Všichni mě strašili, že zcvoknu, ale abych pravdu řekla, brigáda v Tescu není nic extra hrozného. Vlastně mě to někdy i docela baví a většinou mi směna rychle uteče. Zákazníci bývají milí, občas mě však dokážou pěkně naštvat.

Jak se připravit k maturitní zkoušce

6. srpna 2015 v 17:00 | Kája-19 let
Jelikož mám již maturitní zkoušku za sebou, mohla bych se přidat k zástupu úspěšných absolventů středních škol a hlásat, že maturita je fraška, kterou zvládne každý blbec. Mám však čerstvě v paměti, jak tyto kecy dokáží maturanty naštvat. Proto jsem se rozhodla jít proti davu. Místo prudění mladších ročníků sepíšu rady, jak se na zkoušku dospělosti připravit!

Jak připravit party pro kamarádky

30. července 2015 v 17:33 | Kája-19 let
Zůstala jsem doma na celý týden sama. To přímo vybízí k uspořádání nějaké párty! Neváhala jsem a připravila jsem skvělou čajovou párty pro své dvě nejlepší kamarádky. A jelikož se velice vydařila, rozhodla jsem se na základě ní připravit pro vás několik tipů.

Jak si udržet vztah

19. dubna 2015 v 21:15 | Kája-19 let
Po úspěšném článku Na co sbalit holku přícházím s několika triky na udržení či zachránění vztahu. Každý muž si je musí povinně přečíst. Tipy můžou být přínosné i ženám.

Na co sbalit holku

3. února 2015 v 20:23 | Kája-18 let
Dnešní článek je určen hlavně pro kluky. Dozví se v něm, na co zaručeně sbalí holku. Vycházím z metod, které užívali chlapi na mne. A jelikož jste chytří a znáte mě, je vám jasné, že ve skutečnosti bude článek trochu jiný, ironický...

Jak mě potěšit

15. října 2014 v 18:14 | Kája-18 let
Nedávno jste si přečetli, co se mi na vás totálně hnusí a s čím mi radši nemáte chodit na oči (či pod nos). Jak se mi nehnusit už tedy víte. Ale co dělat, když vám to nestačí, a chcete mě něčím potěšit?

Tipy pro lepší a snadnější život

29. září 2014 v 16:29 | Kája-18 let
Jsem sice mladá, ale i tak už jsem životem docela poučená. Dovolte mi, abych se s vámi o některé zkušenosti podělila. Možná vám pomohu mít lepší a snadnější život.

Jak se (ne)líbit klukům

12. srpna 2014 v 10:43 | Kája-18 let
V dnešní článku vám prozradím jednoduchý trik, jak se líbit zástupům klukům. Také popřemýšlíme nad tím, co se klukům vlastně líbí. Může se zdát, že článek bude výhradně pro holky a mohl by být zveřejněn na hnusné.cz, ale nebyla bych to já, abych nepsala s jistou dávkou ironie...

Mě, mne, mně? Skloňujte ,,já" správně!

27. května 2014 v 20:00 | Kája-18 let
Internet je plný různých rad a pouček o českém pravopisu. Přiznejte si sami, určitě jste nejednou hledali správný tvar či způsob použití určitého slova. Jedno ze slov, ve kterém se chybuje, je zájmeno . V páté třídě nám paní učitelka prozradila jednoduchou pomůcku. Od té doby ve skloňování nechybuju. O pomůcce jsem však od té doby neslyšela, a tak jsem se rozhodla, že se o ni tady podělím.

Jak si co nejlépe vychutnat banán

20. května 2014 v 17:40 | Kája-18 let
Kamarádka Any nedávno zveřejnila článek Jak se správně loupe banán? Nedalo mi to a reaguji na ni tímto článkem. Loupání totiž není jediná problematika tohoto sladkého ovoce.

Jak na prasátko-návod

10. března 2010 v 9:17 | Kája-14 let
Kdo má paměť velkou jako slon, pamatuje si na prasátka, které jsem zveřejnila v srpnu. Kdo chce, může se podívat (odkaz). Potom se ale vraťte, protože dnes vám chci říct, jak se tyto prasátka dělají.

Návod na cool blogísek

21. ledna 2010 v 21:10 | K@jINqa-13 ročků strařOUčká
Dnešní článek věnuju pixelkářům, více však hlavně jejich anti fanouškům...
 
 

Reklama