Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Zajímavosti

Co vás ke mně přivádí?

24. září 2015 v 17:05 | Kája-19 let
Zajímají vás chlupaté ženy, proto chodíte na můj blog, který se jimi jen hemží. Ráda bych se s vámi podělila o nejzajímavější cesty, kterými se ke mně čtenáři dostanou. Někdy se nestačím divit.

Myslete na právo nákupní tašky!

3. září 2015 v 18:46 | Kája-19 let
Nezapomínejte na to, že nákupní tašky už dávno nejsou našimi otroky! Postupně si vybojovaly právo být ve společnosti stejně důležité jako muži! Taška nemá povinnost vám jen tak odnést nákup domů! Je to jen její dobrá vůle. Proto byste se měli k taškám chovat stejně jako moji zákazníci!

Typy zákazníků

12. srpna 2015 v 19:47 | Kája-19 let
Aniž bychom si to uvědomovali, s některými lidmi máme spoustu společných vlastností. Díky tomu jsem si stihla udělat obrázek o zákaznících. Zvládla jsem si v hlavě vytvořit několik skupinek.

Poznatky z příprav na maturitní zkoušku

6. června 2015 v 16:30 | Kája-19 let
Během příprav na maturitní zkoušku zjistí člověk mnoho zajímavých věcí a to nemluvím o samotném učivu. Chcete vědět, na co jsem přišla já?

Stalo se při běhání

27. května 2015 v 13:07 | Kája-19 let
Nedávno jsem napsala článek o běhání. Opěvovala jsem ho a vyprávěla jsem, jak jsem k němu vlastně přišla. Dnes na článek volně a z vesela navážu. Prozradím vám různé (větišnou úsměvné) situace, ke kterým došlo právě díky běhu.

Jak přijít o kamarádku

9. května 2015 v 11:20 | Kája-19 let
Máte hodně kamarádů/kamarádek a rádi byste jejich počet eliminovali? Dovolte, abych vám povyprávěla, jak jsem o jednu dříve dobrou kamarádku přišla já. Berte to jako důkaz, že každá nevinná věta může způsobit pěknou paseku.

Moje podmíněné reflexy

16. února 2015 v 15:34 | Kája-19 let
Všichni určitě víme, co jsou to podmíněné reflexy. Jsou to ty reflexy, ke kterým jsme přišli (nebo ještě přijdeme) v průběhu života. Jako miminka jsme je neměli. Sbíhání slin, když se začne mluvit o čokoládě, nebo jízda na kole jsou známé. Každý však má určitě i reflexy, které hned tak někdo nemá. O těch mých si dnes budeme povídat.

Kolik párů dosahuje orgasmu právě v tuto chvíli?

28. ledna 2015 v 17:20 | Kája-18 let
Včera jsme s Lingvisty shlédli v kině šedesát let starou ,,bibli všech voyeurů", film Okno do dvora. Celý den byl super, o tom však psát nechci. Cestou z kina jsme se bavili o sledování jiných lidí. Z diskuze jsem vyšla jsem jako strašně zvrhlý voyeur...

Tak slavím Vánoce já!

24. prosince 2014 v 11:51 | Kája-18 let
Vánoce jsou tady... Při té příležitosti jsem tu s nějakými vánočními snímky a kecy, tak jak jsem to už v minulosti nejednou udělala. Zkraťte si se mnou čekání na Ježíška!

Žere i vaše pračka ponožky?

6. prosince 2014 v 11:41 | Kája-18 let
Mamka mi nevěří, ale já si jsem jistá, že mám pravdu: Naše pračka žere ponožky. Elektrika, prášek a aviváž jsou ji málo. Je mlsná a proto si občas dá nějakou tu fusakli, podobně jako my hupneme po čokoládě nebo dortu.

Kaj se mi ztraci kratky zobak?

3. prosince 2014 v 18:30 | Kája-18 let
Za posledních pár měsíců se ze mne a sestry staly hotové cestovatelky. Cestujeme na jih, do Zlínského kraje, za čistějším vzduchem, lepšími lidmi a přirozeně také jiným jazykem. A tomu se dnes, prosím pěkně, budeme věnovat.

Kdy na nádraží musíte použít podchod a kdy ne

27. listopadu 2014 v 18:37 | Kája-18 let
Konečně jsem se dostala k tomu, abych sepsala, na co jsme loni přišli s Čeňkem cestou do školy. Jako šikovní češtináři a lingvisté jsme uvažovali o tom, co denně slýcháme v hlášení na nádraží. Zajímá vás, na co jsme přišli? Pak čtěte!

VÝZVA - Nejsme krávy!

5. listopadu 2014 v 16:11 | Kája-18 let
Rozhodly jsme se s Any reagovat na článek o dni v těle jiného pohlaví. Zároveň jsme vymyslely kampaň, která má ukázat, jaké jsou ženy doopravdy. Vyzýváme všechny osoby ženského pohlaví, aby se zapojily!

Jak na FB vznikají řetězáky

3. října 2014 v 19:05 | Kája-18 let
Kdo má facebook, určitě už narazil na různé hloupé řetězáky, nominace a podobně. Já už jsem z toho naštěstí dávno vyrostla. Nedávno jsem však sama jeden řetězáček zveřejnila... ale to jen proto, že jsme ho společně s Any zakládaly...

Ptejte se, na co jen budete chtít!

19. srpna 2014 v 17:00 | Kája-18 let
Určitě jste zvědaví tvorové a chcete o mne vědět co nejvíce. Nyní máte možnost se mě zeptat úplně na cokoliv! A ne, nečekejte odkaz na ask nebo něco podobného. Jen jsem se vám už po čtvrté rozhodla dát šanci udělat se mnou jakýsi rozhovor či co.

Nějaké ty drby

12. července 2014 v 22:53 | Kája-18 let
Sebrala jsem pár ,,drbů" o mne a o tom, co poslední dobou dělám. Možná si řeknete, že jsem divná, ale troufám si říct, že se v něčem aspoň trochu poznáte...

Tak vy nevíte, jestli je meloun ovoce nebo zelenina?

17. června 2014 v 17:18 | Kája-18 let
Nejste si jistí, jestli je meloun ovoce nebo zelenina? V dnešní době to není problém, stačí gůglit a všechno se dozvíte. Například na mém blogu. A poslední dny je z toho nějaká mánie.

Klavíry na veřejnosti

3. března 2014 v 21:00 | Kája-18 let
Dnes bych chtěla mluvit o projektech dvou měst, které umísťují na veřejná místa klavíry, aby přítomní hudebníci zpříjemnili atmosféru. Osobně jsem se klavíry setkala a zahrála si na ně na hlavních nádražích v Ostravě a Olomouci.

Mama, bumby z prsíčka!

19. listopadu 2013 v 18:50 | Kája-17 let
Článek by vlastně vůbec nemusel být dlouhý, stačilo by napsat ,,nemám" a bylo by hotovo. K čemu by však takový článek byl. Proto jsem sesbírala pár myšlenek, které mě k tomuto tématu napadly. Článek v podobném stylu, v jakém jsme psali na společný blog s kamarády do rubriky Moje cvokle zkušenosti s...

Velká (nejen) busová teorie

16. října 2013 v 17:00 | Kája-17 let
Dovolte abych vás seznámila s velkými převratnými teoriemi, které jsme dnes vyvinuli ve vlaku se spolužačkou A. a spolužákem Č. Vlak je pro tyto teorie velmi plodné místo, už jsme v něm toho vyvinulo tolik, že by to bylo na celé vyučování. Tentokrát jsme přemýšleli o busech, livkách a Lízách.
 
 

Reklama


Rubriky