Nově mě najdete na: www.kajinblog.cz

Zajímavosti

Jsem ukecaná?

12. září 2013 v 20:28 | Kája-17 let
Někdy se mi protiví, jak pořád mluvím a od osoby, která se mnou je, skoro nic neslyším. Jindy mám zas divné pocit, protože nic neříkám. Jak je to s moji ukecnaností? Dá se se mnou mluvit, nebo se na všechny kolem jenom usmívám?

Sardinky ve vlastní šťávě

6. srpna 2013 v 18:09 | Kája-17 let
MHD u nás? Neustále zlobí, nadáváme na ní, ale dohromady si myslím, že je úplně super. Dopraví nás kam se nám zachce, pobaví svou nelogikou a někdy pomůže vyhnout se prvním hodinám. A pokud chcete v autobuse navázat konverzaci, není nic lepšího, než zkrtizovat zpoždění, nepořádek, trapnou objížděcí trasu, protivného řidiče atd.

Teletabís louka

15. července 2013 v 14:58 | Kája-17 let
Teletabís louka je velmi krásné místo nacházející se nedaleko mého bydliště. Vím o něm od šíleného výletu MHD. Jedna krásná linka kolem onoho místa totiž jezdí. Jsem však vázana k mlčenlivosti a proto vám více o poloze Teletabís louky neřeknu. Pavel se totiž bojí, že by se z louky stalo hojně navštěvované místo.

Housličky

21. dubna 2013 v 17:08 | Kája-17 let
Celý víkend trávím s houslema. Trénuju na předehrávku, chci to na ní zahrát co nejlépe. Když mám Dvořáka plné zuby, spustím Na irské téma a jedu ho třeba desetkrát dokola. Zní to skvěle, ale chtělo by to nějakého čelistu, který by mi držel ty kilča. To je ale vedlejší. Při hraní mě napadlo, že se na blogu o houslích sice zmiňuju, ale nikdy jsem jim nevěnovala celý článek, pominu-li článek s fotkama. Tak housle, máte ho mít.

Nálezy při úklidu

29. března 2013 v 14:11 | Kája-17 let
Máme takovou podivnou skříň. Přibližně jednou za rok ji prohrabeme a vyhodíme hromadu věcí. Logicky by měly ubývat, ale ony to nedělají. Zdá se, že naopak přibývají. Dokonce i po včerejším úklidu. A že jsem ho vzala fakt důkladně. Pojďte se podívat na nezajímavější věci, které jsem při uklízení našla.

Jak to tam vypadá?

16. března 2013 v 11:34 | Kája-17 let
Čtete článek na téma týdne ,,Místo, kde chci žít." Nač zdlouhavé popisy, vše se dá vyjádřit beze slov. Mimikou, hubnou, výtvarně... A já to dnes vyjádřím výtvarně. Vyčtěte si z obrázku co chcete.

Jak byste zhodnotili můj blog?

12. února 2013 v 15:40 | Kája-16 let
Určitě znáte z různých blogů hodnocení, do kterého se odvážný bloger přihlásí pomocí komentáře, autor se pak na jeho blog podívá a většinou podle předem určených kritérií blog ohodnotí. Nejčastěji takové hodnocení probíhá na pixel blozích. Označení pixel je dost nepřesné, protože pixelky už dávno nefrčí, ale snad víte, co si pod tím máte představit. S hodnocením se však můžeme setkat i na blogu vyšší úrovně.

Sen o nové titulce blog.cz

15. prosince 2012 v 9:33 | Kája-16 let
V noci z úterý na středu se mi zdal zvláštní sen. Přišla jsem v něm ze školy, šupla do sebe kofilu, protože poslední dobou jsem nějaká čokoládofilní a bez čokolády nejsem schopna přežít, a zapla jsem počítač. Jako obvykle jsem šla na blog.cz. Chtěla jsem se podívat, kolik komentářů přibylo. Kromě čokolády jsem totiž závislá i na ohlasech od čtenářů.

Kamínková

3. prosince 2012 v 18:00 | Kája-16 let
Kamínky, kamínky, kamínky. Od mala jsem kamínková. Každý hezčí kousek, který jsem venku objevila, jsem hned chtěla táhnout domů. Dokonce i kamínky z našeho odporného parkoviště. Občas se na něm totiž najde nějaký lehce zbarvený. A to je přece super! Jednou jsme šli na procházku přes pole, což byla obrovská chyba. Taťkův poloprázdný batoh byl rázem naplněn všelijakými kameny. Tehdy jsem ještě neměla takovou soudnost, jako mám teď, takže jsem vzala třeba pět stejných kamenů a podobně. Sbírka nám pak hodně dlouho strašila na balkóně.

Školní sedmiboj

11. září 2012 v 21:01 | Kája-16 let
Známe různé biatlony, triatlony, pětiboje a desetiboje. Ale znáte školní sedmiboj?

Kde bydlím?

19. února 2012 v 17:42 | Kája-16 let
Zajímá vás, návštěvníky mého blogu, kde bydlím? Nebo lépe řečeno jak vypadá mé bydlení? Pokud je vaše odpověď ano, je tento článek přímo pro vás. Nápad na tenhle článek jsem dostala ve snu. Zní to možná vtipně, ale je to tak. V tom snu jsem návrhů měla více a všechy jsem si je napsala do mobilu. Zápis se bohužel odehrál jen v tom snu a jediný článek, který jsem si zapamatovala, je seznámení s tím, kde bydlím.

Pro pobavení - střípky mé blogo historie

27. listopadu 2011 v 21:12 | Kája-15 let
Pojďte se se mnou pobavit na tom, jaká jsem bývala skvělá blogerka.
Projížděla jsem archív Srdce blogu a našla jsem svůj soutěžní komentář do soutěže ,,Napište tři důvody, proč blogujete." Zasmála jsem se tomu a řekla si, že zkusím svých blbovin nalézt co nejvíce. Dost mi pomáhá server galerie.cz a jeho koš. Všechno má své klady.

Psí hrdinové

22. listopadu 2011 v 18:15 | Kája-15 let
Psí hrdinové knížky náramně oživují a zlepšují, a to i v případě, že tam mají jen ,,psí štěk". O těch malinkých roličkách si dnes povídat nebudeme, ale pojďme se podívat na psy, kteří tu roli měli trošku větší, čili byl příběh buď úplně o nich, anebo tam pomohli něco vyřešit (popřípadě zničit). Možná nebudete znát všechny psy. Jsou to hafani, o kterých jsem četla já.

Aneb když někoho nebaví POPIS

20. listopadu 2011 v 10:07 | Kája-15 let
Na žádost Sikuri přepíšu svůj popis obývacího pokoje ze šesté třídy. Popisy mě nikdy nebavily, nebaví mě a ani mě nikdy bavit nebudou. Je to takové moc mechanické. Nedivte se, že jsem se při popisu obývacího pokoje kvalitně vyblbla, až už to ani popis nebyl. Učitělka teda mohla mou kreativitu ocenit... no.. tak se dejte do čtení.

Barevné propisky za tři koruny

7. listopadu 2011 v 19:53 | Kája-15 let
Každý máme nějaké své úchylky. Mezi mé úchylky patří barevné propisky za tři koruny. Všechny píšou modře, barevné jsou pouzy plastové obaly. Existují v těchto barvách: modrá, žlutá, oranžová, zelená a fialová. A jsou úplně skvělé. Chcete vědět jak vypadají, jak jsem k nim přišla a jak slouží? Čtětě dál...

Proč? Nový design na blogu.

23. srpna 2011 v 16:18 | Kája-15 let
Jak si určitě všichni všimli, 21.8.2011 byl blog slavnostně převlečen do nového kabátku. Neděste se toho, že je tmavý, já se taky nevyděsila. Vždycky jsem si říkala, že mít černý blog je divné. Pak jsem ale okusila blogování při designu z nastavení a byla jsem rozhodnuta. Ono to není vůbec špatné. A stejně, když se podíváte pozorně, úplně černočerná je jen na některých místech. Pozadí stránky je skoro černá, barva 2f2f2f.

Žádost o uvolnění dcery z vyučování

6. srpna 2011 v 12:37 | Kája-15 let
Při uklízení složek v počítači jsem objevila práci ze sedmé třídy. Ve slohu jsme brali, jak správně napsat žádost o něco. Třídní tomu věnovala docela dost času, protože to prý jde se žádostmi z kopce. Jako velký domácí úkol jsme dostali vytvořit vlastní žádost. Bylo čistě na nás, koho a o co budeme žádat. Důležité bylo, aby byla žádost na velký papír (prý třídní dostala žádost na papírku z bloku), aby tam bylo datum, místo, jméno a adresa toho, koho žádáme a tak. Pak záleželo na vlastní fantazii. Co jsem vytvořila já?

Chcete se zasmát?

1. července 2011 v 15:35 | Kája-15 let
Našla jsem poklad! Když jsem jednou předělávala menu, to staré jsem si s(z?)kopírovala. Je to staré tři ro(c)ky. To jsme ještě byli mladí a nevyspělí. Myslím mě a blog. Ikdyž stačilo by mluvit jen za mne, blog se přece mění, stejně jako já. Ani to nepociťuju, ale když mrknu to archívu, tak se mění pořád. Ikdyž už to nejsou tak radikální změny!

Dobrá čajovna Frýdek-Místek

25. června 2011 v 9:47 | Kája-15 let
Ta vůně, která člověka omámí, jakmile vstoupí dovnitř. Ta hudba. Ta atmosféra, kterou vytvoří přítmí v kombinace s již jmenovanou vůní a hudbou. Polštářky, na kterých se tak hezky hačá. Nové stolky u proutěných křesílek. Trámy, které chceme vždycky odnést a říct, že jsme s nimi přišli. Obsluha, která na rozdíl ode mne těm čajum naprosto přesně rozumí. Obsluha, pro kterou je zákazník velký pán, kterého je nutné uctívat. To jejich přání hezké cesty a dobrého zbytku dne. Ty jejich čaje, které většinou voní a chutnají po jeteli. A dobré sušenky, které k čaji podávají. Mmmm!

Úvaha a já

24. února 2011 v 19:49 | Kája-15 let
Neodmaturuju. Neodmaturuju, pokud nebudu mít to štěstí a nevyberu si něco jiného, než to slovo od dlouhého u. Úvaha. Vtip je v tom, že ta se tam vyskytuje nejčastěji. Bohužel já a úvaha opravdu nejsme kamarádky.
 
 

Reklama


Rubriky